Турнір LVD Junior 2018. Короткі підсумки

Турнір LVD Junior 2018. Короткі підсумки

Яскравим і напруженим був фінал цьогорічного турніру junior light-дизайнерів від LVSDesign. Молоді, талановиті учасники, які роблять перші кроки у цій індустрії, змагалися за першість у створенні світлових шоу 11 грудня.
Усі учасники були у рівних умовах: напередодні кожен отримав по одній музичній доріжці, під акомпанемент якої мали створити світлове шоу. Готувалися учасники у студії LVSDesign впродовж 6 годин.
Фінальні роботи демонстрували впродовж дня 11 грудня. Кожен учасник приходив на окремий, виділений йому відрізок часу, відтак, не пересікався з конкурентами.
Проведення змагань дизайнерів світла для LVSDesign уже стало традицією: перший такий турнір відбувся у 2015 році. LVSDesign надає необхідні умови для підготовки візуальних шоу, професійне обладнання, а також проводить необхідні консультації та навчання.
Завдяки турніру з року в рік в Україні все більше популяризується професія light-дизайнера та зростає фаховий рівень світлових шоу. Також LVSDesign надає необхідний досвід та практику. Це безпрецендентне явище для нашої країни, адже отримати освіту світлового дизайнера в університетах неможливо, хоча професія нині є затребуваною у світі.
Ми віримо, що майбутнє light-дизайнерів в Україні справді світле. Тих, хто хоче опанувати цей фах, залюбки запрошуємо Вас на турнір наступного року.

P.S.Подарунки отримають не лише переможці, з іменами яких можна ознайомитись в наших соц.мережах, а й усі інші фіналісти.
P.S.S. Дякуємо усім, хто долучився до нашого турніру light-дизайнерів, який ми проводимо вже четвертий рік поспіль. Завдяки вашій активності та завзятості ми разом з вами поліпшуємо рівень профільних проектів в Україні, а також популяризуємо затребувану у світі професію light-дизайнера. Turn the lights on

[Total: 1    Average: 5/5]