"Love it ритм"

"Love it ритм"

Грандіозне шоу відбулося на столичному НСК «Олімпійський». Для спеціального проекту MONATIK «Love it ритм» побудували «місто ритму».

Концерт зібрав 55 тисяч гостей. Щоб усім було комфортно, сцену поставили паралельно до входу в чашу стадіону – так з’явилася можливість зробити її значно ширшою. Голден-фан-зону по напівколу огортав подіум. Конструкцію сцени зводили більше трьох днів, демонтаж зайняв трохи більше доби. Загалом задіяли понад 60 тонн спеціальних конструкцій.

На величезні екрани в кілька поверхів вивели зображення багатоповерхівок. Загалом було розміщено 738 квадратних метрів LED-екранів. Уся постановка шоу базувалася на побудові «міста ритму» та урбаністичній тематиці.

Головною фішкою став виїзд Дмитра на спеціально сконструйованому вагоні поїзда метро. Музикант проїхався вздовж бігових доріжок стадіону.

«LOVE IT Ритм» – історичне шоу для України.  Це перший «Олімпійський» саме для сольного вітчизняного виконавця. До цього зібрати головний стадіон вдавалося лише гурту «Океан Ельзи».

[Total: 1    Average: 5/5]