Кращі світові дизайни сцен

Кращі світові дизайни сцен

Сцена вже давно перестала бути звичайним майданчиком для виступів, розробка її зовнішнього вигляду та усіх технічних нюансів займає не менше часу, ніж підготовка до перфомансу на ній. У цій підбірці ми покажемо кращі дизайни сцен

MTV Video Music Awards 2017

Футуристичний дизайн сцени на церемонії нагородження MTV вразив учасників дійства у Лос-Анджелесі. Платформу створювали фахівці Stufish Entertainment Architects. 6 сцен вони монтували 2 тижні, для цього використали 2,5 кілометра світлодіодних ліній і 100 тисяч окремих діодів. На створення краси піщло 155 тисяч кілограм обладнання і 560 підвісних точок.

 

Оскар-2017

Для 89-ої церемонії нарогодження кінопремії Оскар використали незвичайне освітлення. Одинадцять оскароподібних фігур із 150 тисяч кристалів були вишуканим акцентом в оформленні простору сцени.

 

Оскар-2018

45 мільйонів кристалів Swarovski використали на головній кіноподії світу у 2018 році. Це в 40 разів більше, ніж за всі останні 10 років. На виготовлення і монтаж конструкції, яка важила 7030 кілограмів, пішло більше 4 місяців.

 

Сцена на озері Constance

Сцена на воді, розташована в Австрії на озері Constance, ймовірно, одна з найбільш відомих у світі. Сюди приїжджають всесвітньо відомі артисти, щоб дати виступ. Все це виглядає незвично, оскільки кожні два роки дизайн сцени міняють.

 

Фестиваль Coachella

Один з найбільших фестивалів Сполучених Штатів щороку дивує грандіозними конструкціями сцен. Дійство відбувається у Каліфорнії, в долині Коачелла.

 

LVS Design цього року планує тематичний турнір для дизайнерів сцен. Набір заявок оголосимо згодом.

[Total: 1    Average: 5/5]