Про проект

LVSdesign

LVSdesign – це платформа для втілення ваших творчих мрій у трьох вимірах:

  • LIGHTING
  • VIDEO
  • SOUND

LVSdesign — це також спільнота однодумців та творчих особистостей, що бачать свій розвиток через використання сучасних засобів зі світла, відео та аудіо. Щоб надати їм можливість реалізовувати якомога більше кретивних задумів, ми побудували унікальну за технічними характеристиками і оснащенням репетиційну студію, яка відразу стала центром проекту, та до якої ми радо запрошуємо вас. Студія LVSdesign має все необхідне оснащення для репетицій, запису музичних кліпів та іншого відео, побудови та тестування різних світлових шоу. За короткий час існування студію вподобали імениті музиканти, режисери кліпів та реклами.

За три роки існування проект став багатовимірним і складається окрім студії з LVS-турніру, освітньої платформи та coworking-простору.

Важливою частиною проекту є освітня платформа, де кожен охочий має змогу вдосконалити свої знання й отримати досвід роботи з найсучаснішим технічним устаткуванням. Таким чином ми створюємо необхідні умови для розвитку фахівців світло-візуального шоу та допомагаємо в реалізації проектів в яких поєднується LIGHTING, VIDEO, SOUND.

Для довгострокових проектів платформа LVSdesign надає послуги coworking, оренди різноманітного обладнання та технічного супроводу для кращої реалізації творчих задумів лайт-дизайнерів, VJ-їв, моушн-дизайнерів та саунд-продюсерів. Раз на рік серед кращих лайт-дизайнерів та VJ-їв ми проводимо турнір національного рівня.

Можливості, що надає проект LVSdesign

  • Усі необхідні умови для розвитку спеціалістів світло-візуального шоу (приміщення, репетиційні бази, консультації, тренінги, тематичні виставки)
  • Сучасне обладнання (світло, аудіо, відео, rigging, пульти, спец ефекти та інше необхідне обладнання)
  • Тематичні майстер-класи, семінари, навчальні курси
  • Співучасть у проектах, в яких поєднується LIGHTING, VIDEO, SOUND design

Ми зацікавлені в розвитку талантів молодих та досвідчених лайт-дизайнерів, VJ-їв, моушн-дизайнерів, сценічних дизайнерів, саунд-продюсерів, операторів телебачення та кіно.

Можливості для творчості

Усі фото зроблені протягом одної фотосесії у студії LVSdesign

Фото з наших заходів

Відгуки

Враження від проекту

LVSdesign ви супер. Дружній колектив та високий рівень організації. Всім рекомендую знайомство з ними. Вони дійсно креативно втілюють ідеї

 

Дмитро Барулін

фотограф

Давно знаю цю команду. Разом зробили вже не один проект. Вони ніби читають мої думки під час співпраці. Сподіваюсь зробимо ще більше грандіозних проектів’

 

Федір Баландін

підприємець та культурний діяч