Тур змін з ОЕ

Тур змін з ОЕ

Триває грандіозний “Тур змін” Святослава Вакарчука та гурту Океан Ельзи. Його мета – об’єднати українські міста, заохочувати їх мешканців до громадянської активності та донести вітчизняний музичний продукт до усіх обласних центрів України.

У кожному місті українців заохочують до живого спілкування, відбуваються дискусії про сьогодення нашої країни, а насамкінець музиканти Океану Ельзи безплатно дарують порцію рок-н-ролу всім відвідувачам заходів.

Країною команда мандрує у брендованих автобусах із написом “Твій голос змінює все”. Так хочуть долучити якомога більше людей до ідеї знищення старої політики в Україні і збільшення кількості нових імен у найвищих ешелонах влади.

Тур стартував 9 червня із Вінниці. Наразі команда Святослава Вакарчука перебуває на Заході України. Найближчого тижня концерти відбудуться на головних площах Івано-Франківська, Тернополя, Львова, Луцька та Рівного. Далі команда вирушить у східну частину України, зокрема, у Чернігів, Суми, Харків, Полтаву, Кременчук. Ну а завершиться тур грандіозним концертом у столиці 17 липня.

[Total: 0    Average: 0/5]