Ребрендінг та оновлений дизайн сайту

Ребрендінг та оновлений дизайн сайту

Ця осінь як ніколи насичена низкою важливих подій. Окрім серії навчальних заходів, що вже розпочали проводити для вас, а також щорічного турніру художників зі світла та віджеїв, до якого вже в повну силу йде підготовка, ми змінили сайт та зробили ребрендінг.

Три роки потому з’явилася ідея створення бренду LVS, кожна літера якого відображає невід’ємну частину сучасного шоу – світла, відео та саунду.

З появою однойменного турніру в 2015 році, наша назва трансформувалася в LVSdesign. І саме з турніром ми асоціювались у вас останні роки. І зараз, коли вже маємо власну студію, однойменний coworking-простір, створили постійно діючу освітню платформу – настав час оновити й обличчя бренду.

Відтепер об’єднуючий всі наші проекти бренд LVSdesign трансформується в LVSdesign Project. Логотип LVSdesign Project ви зараз споглядаєте в лівому верхньому куті сайту.

З появою репетиційної студії цього року, для неї також було створено окремий логотип з відповідним написом. Під подію відкриття власної студії була відзнята серія світлин талановитим фотографом Дмитром Баруліним, який побачив у нашій історії можливості і для власної творчості. Отримані після зйомок фотозображення можна побачити як на новому сайті проекту, на якому зараз знаходитесь, так і на окремому презентаційному сайті студії – http://lvs-studio.com.

Об’єднавшись у робочу групу разом з маркетологами та дизайнерами, ми розробили брендбук, що відображає філософію LVS та мету появи бренду – створення безмежних можливостей для творчих особистостей. І слово “безмежних” зовсім не перебільшення – воно відображає безперервний розвиток проекту та нашу постійну роботу зі створення нових можливостей для реалізації творчих ідей наших однодумців.

Окремі емблеми та цікаві сайти також матимуть й інші проекти LVSdesign, з якими вас будемо знайомити поступово.

[Total: 0    Average: 0/5]