Прилади Philips Vari-Lite VL4000 BeamWash  тепер open-air на «Шоу Джиммі Кіммела»

Прилади Philips Vari-Lite VL4000 BeamWash тепер open-air на «Шоу Джиммі Кіммела»

Дизайнер освітлення Крістіан Хиббард  користується великими можливостями 1200Вт приладу, який працює  Beam, Wash and Shaft режимах.

За лаштунками “Шоу Джиммі Кіммела”, номінованого на Еммі. На двох відкритих майданчиках, на яких відбуваються найпопулярніші музичні події з усього світу, Хиббарда запросили створити ідеально освітлене середовище, яке найкраще підкреслює мінливу музикальність кожного артиста.

Для вирішення цих проблем Хиббарду потрібні були світлові прилади з широкими можливостями забезпечення якості, що він й знайшов в приладі VL4000 BeamWash від Philips Vari-Lite.

VL4000 BeamWash поєднує приголомшливі можливості Wash світла з інтенсивним функціональним Beam і здатністю зробити потужний стовп світла без необхідності змінювати передню лінзу.

Випромінюючи 43000 люмен в стандартному режимі (35000 в студійному режимі), VL4000 BeamWash використовує лампу Philips 1200Вт для забезпечення неймовірного зображення джерела світла за допомогою 10-дюймової передньої лінзи.

Я вперше побачив VL4000 Beam Wash в онлайн демо, де я також мав можливість переглянути його технічні характеристики”,  – продовжує Хиббард.

“Як тільки почала поширюватися інформація з вуст в вуста про VL4000 Beam Wash, мій інтерес до його використання виріс, оскільки це дійсно наче «швейцарський армійський ніж» серед світильників. Це wash, beam, shaft, він має гобо, зміну кольорів, анімацію і цей список можна продовжувати й продовжувати”.

  • При використанні у режимі Wash, VL4000 BeamWash здатен забезпечити діапазон зуму від 10 до 60 градусів.
  • Простим регулюванням значення DMX прилад можна перевести у режим інтенсивного Beam, що має дивовижний кут від 4 до 40 градусів
  • у Shaft режим з потужним, пучком світла, коли 4-градусний кут променю  може бути поступово знижений майже до нуля.
  • При використанні у будь-якому режимі –  як Wash, Beam і Shaft, прилад VL4000 BeamWash має систему нескінченного змішування кольорів Infinity Color Mix, яка забезпечує неймовірно плавну зміну кольорів та миттєву фіксацію.
  • 25 позиційних кольорових диска і змінна корекція кольорів збільшують можливості роботи з кольорами.
  • Прилад також містить неймовірно плавні шторки інтенсивності світлового потоку, які в поєднанні з незалежними шторками затвору забезпечують неперевершену здатність затемнення та стробування.

“На шоу в даний час я використовую прилади VL4000 BeamWash приблизно для 12 різних музичних груп та в 12 дуже різних варіантах дизайну освітлення”, – додав Хиббард.

“Нещодавно для “One Direction” я використав їх як традиційне джерело світла з різкою межею, щоб дійсно отримати найбільше з гобо комплекту і насичених променів в повітрі. Пізніше, на сцені фестивалю, я використовував їх як перехресне освітлення музичної групи для широкої сценічної заливки.

Використовую їх також для стробування, зміни кольору та анімації, і це дійсно здорово, що не потрібно орендувати різні прилади та зробити роботу одним. Саме з VL4000 BeamWash я можу використовувати одне джерело світла у багатьох різних випадках”.

Посилання на джерело: http://www.vari-lite.com

[Total: 0    Average: 0/5]