Clay Paky дарує небачені враження в Knockout Circuz

Clay Paky дарує небачені враження в Knockout Circuz

Безкомпромісний музичний фестиваль Knockout Circuz повернувся до славетної арени.  Хордерн Павильон у Сіднеї наприкінці 2015 року. Саме тоді дизайнер освітлення Арьян Єганех створив видовищне 8-ми годинне світлове шоу з використанням приладів Clay Paky Mythos, Stormy and Sharpy.

Розрекламована організаторами Hard Styles United (HSU), як “ одна з найбільш видовищних та потужних концертних рейв подій, яку коли-небудь бачив світ з  годинами дивовижних лазерних шоу та кристально чистим звуком ”.

Knockout Circuz подарував глядачам виступи цілої лінійки міжнародних артистів, таких як Technoboy і Bioweapon.

Компанія Newtone Entertainment надала

  • 24 прилади Sharpys,
  • 24 Mythos
  • 13 стробами Stormy CC, що були частково доарендовані у компанії Hameleon Touring Systems

“HSU хотіла, щоб ми створили андерграундний калейдоскопічний всесвіт із різною атмосферою та картинкою під кожного DJ-я”, пояснює Меттью Ньютон, маркетинг-директор Newtone Entertainment.

Він працював поруч з двома спеціалістами – Єганехом та Робертом Френсісом, сценічним дизайнером з  HSU Events. Прилади Mythos підійшли ідеально, оскільки їх адаптивність давала нам змогу створювати великий діапазон дуже вражаючих зображень з променів та гобо-ефектів, що були розтягнуті, для того щоб охоплювати увесь натовп.

Mythos – це прилад, що є одночасно spot і beam.

  • виробляє надзвичайно широкий промінь з чіткими краями та зумом, що сягає від 4° до 50°.
  • в ньому є повністю оновлений диск візуальних ефектів, що можуть накладатися на всі гобо – як з фокусом так і без.

Сценічний дизайн Knockout Circuz передбачав велику стіну з зображеннями, що сягала всієї ширини приміщення, щоб компенсувати дуже низький рівень сцени. Прилади Mythos  та Sharpys використовувались, щоб вистрілювати дуже рухливі промені зі сцени уздовж всього танцполу.

«Оптика приладу Mythos та яскравість від лампи потужністю 470W – є однією з найбільш вражаючих рис», продовжує Ньютон. «Нам була потрібна яскравість аби «пробитися» крізь усі LED-екрани,  панелі Sunstrips та лазери».

План освітлення, розроблений Єганехом також використовував строби LED Stormy CC, аби світити крізь масивне відео-шоу.  Джерело світла приладів – це смуга неблимаючих RGBW LED’ів з покращеним флеш-ефектом завдяки параболічному рефлектору.

«Я зміг використати Stormy CCs у обох випадках – для створення картинки бліндера та класичного стробу та навіть без використання додаткових приладів», пояснює він. «Клієнт був дуже задоволений оскільки ми могли змусити їх спалахувати у великому діапазоні різних кольорів, створюючи справді фантастичні образи».

Knockout Circuz відбувся в грудні в Хордерн Павильоні в Сиднеї.

Посилання на джерело: http://www.claypaky.it

[Total: 0    Average: 0/5]