Clay Paky пробуджує силу на Дублінській прем’єрі Зоряних Війн

Clay Paky пробуджує силу на Дублінській прем’єрі Зоряних Війн

SuperSharpy від Clay Paky трансформували славетну скульптуру «Голка» в центрі Дубліна. На честь прем’єри епізоду «Пробудження Сили» Зоряних Війн. Пам’ятка перетворилась на 122-метровий світловий меч.

Коли в місті розпочалися покази фільму, промені інтенсивної чіткості від світильників  SuperSharpy (які в 3 рази яскравіші за попередню модель Sharpy) освітили усю довжину скульптури на вулиці О’Коннелл мерехтливим синім кольором, аби відтворити зброю джедаїв.

За дорученням компанії Дісней, Том Рохан з компанії Eventco, що спеціалізується на проведенні івентів, розробив концепцію інсталяції у команді з дизайнерами освітлення Міком Мюрреєм та Меттью Креганом.

Команда замовила 16 приладів SuperSharpys від фірми Ciaran Tallon у Псі Дублін для цього амбіційного проекту, що отримав широку увагу з боку преси та привів небачені скупчення людей до монументу та тисячі фотографій, що розлетілися по соціальних медіа.

«Після нашої інсталяції перед монументом Голки за для «Міжнародного Світла Року» у 2015 році, Дісней звернувся до нас із схожою концепцією, щоб створити розголос прем’єри Зоряних Війн, пояснює Мюррей.

Ми з самого початку знали, що  світловіддача від the SuperSharpy зробить з них ідеальний світловий меч і не розчарує – промінь сягнув на 500 метрів в гору, вище за монумент і навіть за хмари!»

Рохан з командою працювали з клієнтом, щоб розробити оригінальну рукоятку меча, де розміщувалися підвіси. Це окреслило основу монументу і надало інсталяції більш реального вигляду. SuperSharpy були розміщені на внутрішніх заглибленнях монументу та були накриті нахиленою прозорою поверхнею з полікарбонату, для захисту від елементів. Також до переднього краю конструкції був прикріплений лайтбокс, на якому зображалися логотипи Зоряних Війн та спонсорів.

Інсталяція керувалася з лептопу за допомогою Avolites Titan One, відповідно часу на годиннику. За допомогою веб-камер вмонтованих в ручку меча, за ним можна було спостерігати в  реальному часі під час Різдва зі самої Словенії та Гoлуею.

«Коли ми працювали над проектом «Міжнародне Світло Року» наша світлова інсталяція діяла протягом цілого тижня без жодних нарікань, тому SuperSharpy були вочевидь розумним вибором для цієї інсталяції, що діяла 3 тижні», каже Мюррей.

«І це не кажучи вже про те, що мале енергоспоживання в цьому випадку було важливе – всі 16 світильників використовували близько 16 ампер у трьох фазах. Це означало, що уся інсталяція була здатна використати оригінальне живлення з-під монументу і не використовувала жодних зовнішніх генераторів».

7 серія основної кіноепопеї «Зоряні Війни – Пробудження Сили, продовжила дивувати рекордними зборами, з моменту прем’єри 18 грудня 2015.

Посилання на джерело: http://www.claypaky.it

[Total: 0    Average: 0/5]