Clay Paky Scenius Spotlights поспішає разом з Джейсоном Деруло на “42nd People’s Choice Awards”

Clay Paky Scenius Spotlights поспішає разом з Джейсоном Деруло на “42nd People’s Choice Awards”

У США Джейсон Деруло вразив глядачів на церемонії вручення 42-й премії «People’s Choice Awards». Високо енергійний виступом вкрашав прилад спрямованого світла з рухомою головою Scenius  від Clay Paky в якості основного світлового ефекту для динамічного співака/ танцюриста.

Церемонія нагородження кращих в поп культурі за 2015 рік премією «People’s Choice Awards» відбулася в Лос-Анджелесі у Microsoft Theater і транслювалася наживо на CBS.

Дизайнером з освітлення шоу був переможець Emmy Алан Брентон, а  режисерами з освітлення – Фелікс Перальта, Кевін Лоусон та Даррен Лангер .

A.C.T Lighting, Inc. надали команді можливість попрацювати з демо-приладами Scenius перед шоу. Тому вони зрозуміли, що нові прилади будуть добре працювати для попурі з “Get Ugly”  та “Want to Want Me” від Деруло, яке виконувалось у супроводі танцюристів. Зазначене застосування є одним з перших випадків використання Scenius в США.

“Scenius – дуже яскравий світильник з з чіткими краями,”- каже Фелікс Перальта (Felix Peralta). «Нам сподобався вибір гобо і його чудовий анімаційний диск. Ми також були дуже вражені тим, як швидко параметри зуму переходять від широко відкритого до дуже вузького режиму.»

Scenius

Scenius – це новий прилад у верхній частині лінійки Clay Paky.

  • Його вдосконалений оптичний блок і нова газорозрядна лампа 1400W OSRAM забезпечують більш високу світловіддачу, ніж лампи 1500W попереднього покоління.
  • Завдяки широкому зуму 8 ° -50 ° Scenius ідеально підходить для щоденного використання.
  • Прилад дає світловий потік з колірною температурою 6500 K, яка не змінюється з часом;
  • Scenius також може розраховувати на дуже високе CRI, що вкрай незвично для метало-галогенного джерела світла.
  • Його кольори охоплюють широкий спектр навіть з пастельними відтінками.
  • Scenius пропонує спеціальні ефекти високого рейтингу за допомогою двох обертових гобо, кожне з яких має шість змінних гобо, обертової призми і взаємозамінних графічних дисків для нових захоплюючих ефектів.
  • Прилад також можна використовувати в режимі wash, застосовуючи фрост фільтр нової конструкції.

“Ми встановили шість приладів Scenius на підлозі в задній частині сцені, звідки вони давали потужне освітлення, яке пронизувало групу з глибини сцени до авансцени,” – пояснює Перальта. “Під час міксу Джейсона ми використали унікальні гобо від Scenius і анімаційний диск. Також ми гралися з функцією трансфокації протягом всього його виступу. На вигляд це нагадувало великі подихи світла, майже напливи світла. Всі були в захваті від результатів”.

Перальта і Доусон запрограмували шоу на grandMA2 Light з fader wing, це конфігурація, яку режисери “обирають для ТВ” –  каже Перальта. A.C.T

LVSdesign studio Clay Paky Scenius Spotlights

Хоча Scenius є новим у США, Перальта вважає,що прилад має дуже перспективне майбутнє.

“Це чудове музичне світло – тури і церемонії  нагородження будуть любити його,” – говорить  він. «Він має потужну силу і багато можливостей. Scenius є більш універсальним, ніж багато інших приладів сьогодні на ринку “.

Посилання на джерело: http://www.claypaky.it

Відео перформенсу Джейсона Деруло  на «People’s Choice Awards 2016»

[Total: 0    Average: 0/5]