BlackTrax через чотири роки: Тупак Мартир представляє "Nierka" у ток-шоу "V & A Evening Talk"

BlackTrax через чотири роки: Тупак Мартир представляє "Nierka" у ток-шоу "V & A Evening Talk"

Мультимедійний проект «Людина епохи Відродження ” в музеї Вікторії і Альберта (Лондон, 5 лютого 2016 ). Це робота фантастичного художник Тупак Мартир разом з Тоні Чемберсом – головним редактором журналу Wallpaper *.

В ток-шоу відзначили його бачення скромних предків Уічолів, роботи з дизайну, архітектури та досвід, в тому числі відомий перформенсу Nierka чотири роки тому.

Nierka був першим проектом, який використовував рішення BlackTrax для відстеження руху в режимі реального часу від CAST BlackTrax Ltd.

Tupac-Martir

“Я не просто дизайнер  з освітлення або відео, я той, хто створює потужну транс-медійну розповідь,” – пояснює Мартир.

BlackTrax був невід’ємною частиною відео елемента Nierka для відстеження 4 проекційних екранів на колесах. Коли вони переміщалися навколо сцени з виконавцями, щоб розповісти, як рухається уявлення  і реалізація людського духу навколо смерті.

“BlackTrax відкрив двері для того, щоб показати як можуть бути використані рухомі декорації сцени. Після Nierka це розвивалося і було використане у найбільших в світі мультимедійних проектах, таких як Muse, Cirque та Disney,” – пояснює Мартир. 

Тупак Мартир визнаний журналом Vogue як “візуальний дизайнер і креативний директор деяких найбільш важливих подій в світі”, а журналом Wallpaper * як “Маг світла”. 

Серед його найбільш відомих робіт були шоу з  Alexander McQueen, Xu Bing, Nierka та Beyonce.

Посилання на джерело: http://cast-soft.com

 

Відео перформенсу Nierka 

[Total: 0    Average: 0/5]