Clay Paky попали в новітній німецький атракціон мініатюр Miniatur Wunderland

Clay Paky попали в новітній німецький атракціон мініатюр Miniatur Wunderland

Німеччина – лінія Clay Paky Mythos та Sharpy Wash 330 була відтворена в мініатюрі в новітньому атракціоні  Miniatur Wunderland. Це точнісінька функціонуюча копія концерту-бестселлеру німецької поп-зірки Гелени Фішер, який відбувся в липні 2015 на Берлінському Олімпійському стадіоні.

Модель має справжні аудіовізуальні елементи та деталі великого шоу на стадіоні, навіть підвіс імітує оригінальний повномірний дизайн Патріка Вудрофа та Андреаса Кістера. За 8 тижнів  команда з 40 висококваліфікованих дизайнерів та інженерів, очолена прожект менеджером Свеном Хінзманом побудувала цю міні-споруду.

Вони детально опрацьовували специфікації та 3D креслення, надані  Clay Paky. Хілзман і його команда ретельно будували кожну модель, інтегруючи в Mythos  RGB LED, кероване DMX. В цій моделі також є функціонуючі відео елементи, що показують контент та  PA, який супроводжує один з найпопулярніших треків Фішер.

Також, атракціон збирає гроші для неприбуткової організації ‘Ein Herz für Kinder’ (Серце – Дітям), продаючи 57,000 фігур з аудиторії цієї моделі. Їх можна придбати онлайн чи прямо на виставці, де представлено 200 різних типів фігурок людей.

Засновник  Miniatur Wunderland – Фредерік Браун, який розпочав цю справу в 2000 році. Атракціон розташований в історичному районі Гамбурга Спейчестадті. Дистрибьютор Clay Paky в Німеччині – компанія Lightpower.

Посилання на джерело: http://www.claypaky.it/

Дивитись відео в фейсбуці

[Total: 0    Average: 0/5]