Adamson Systems Engineering Inc. забезпечує клуб “Ushuaia” (Ібіца) комплексною звуковою системою.

Adamson Systems Engineering Inc. забезпечує клуб “Ushuaia” (Ібіца) комплексною звуковою системою.

В клубі “Ushuaia” на Ібіці було встановлено  нову потужну акустичну систему від компанії Adamson Systems Engineering Inc.

Клуб розташований на одному з Балеарських островів у Середземному морі, між береговою лінією Іспанії і островом Майорка. Нещодавно Ібіца давно стала відома своїм нічним життям та сценами з електронною танцювальною музикою.

Клуб “Ushuaia”, який привертає величезні натовпи в літній сезон, вирішив оновити звукову систему для відкритого басейну, щоб забезпечити гостей клубу найкращим звуком на острові.

  • Відкрита площа зі сценою та  басейном, приблизно 90 м х 50 м
  • включає в себе  сценічу “мушлю” на одному кінці площі
  • величезний танц пол та різноманітні місця для відпочинку біля басейну
  • три рівня готельних номерів, які мають балкони з видом на басейн.
  • При повному заповненні вся площа може вмістити до 10 000 чоловік.

Власники курорту шукали систему звукопідсилення, яка б забезпечувала весь простір  рівним звуком високої якості. Спеціалісти компанії SLS, яка базується у Франції, розробили підвіс та встановили нову  акустичну систему Adamson за підтримки компанії DV2 –  локального дистриб’ютора Adamson Systems Engineering Inc.

Основні лінійні масиви підвішені по краях сцени, забезпечуючи максимальне охоплення аудиторії. Кожен масив складається з дванадцяти систем Adamson E15. Ще два масиви, на цей раз, – з чотирьох cистем S10, підвішені під головними порталами в якості Out-fill.

Дві лінії затримки, кожна пара з яких  встановлена на мачтах ліворуч і праворуч від басейну, – забезпечують звукове заповнення у віддалених від сцени областях, підтримуючи  однаковий  SPL.  Перші затримки, що складаються з двох масивів по чотири системи S10, розташовані в 50 метрах від сцени.  Друга затримка, розташована на відстані 74-х метрів від сцени,  виконана з чотирьох систем SpekTrix та одного SpekTrix Sub.

VIP-зона, розташована  напроти правого порталу, озвучена додатковим  масивом, встановленим на  мачті, віддаленій  від сцени на 13 метрів. Цей масив складається з трьох систем Adamson S10.

S10 – це нова акустична система від Adamson, дуже компактна і легка. Вона працює в активному двох-смуговому режимі, що ідеально підходить для даного типу застосування,” – пояснює Джуліан Пуаро, туровий звукоінженер компанії DV2.

“Система S10  використовує той же драйвер ВЧ, що і в серії E,  і винятково звучить на НЧ. Це ідеальне співвідношення спектральної чутливості і динаміки”.

S10 є 2-смуговою акустичною системою повного діапазону (Full range), укомплектованою двома нещодавно розробленими 10-дюймовими драйверами НЧ  (ND10-LM кевлар/неодим), та 1,5-дюймовим компресійним драйвером ВЧ  (NH4TA2). Звукова камера формує злегка вигнутий  хвильовий фронт з номінальною дисперсією 110 ° х 10 ° (Г х В).

Завдяки розширеному тестуванню граничних елементів, звукова камера забезпечує   покращене вертикальне формування хвилі з мінімальною втратою ВЧ-енергії в дальньому полі. Крім того, запатентована Технологія Керованого Підсумовування (Controlled Summation Technology) значно зменшує проблеми з відтворенням діапазону низької середини, які зазвичай спостерігаються у 2-смугових лінійних масивах стандартного дизайну.

Adamson S10 забезпечує максимальний peak SPL у 141,3 дБ, що є значною перевагою для такого компактного звукового модуля.

“Після роботи в багатьох клубах у Великобританії та на Ібіці, я можу сказати, що Adamson є ідеальним рішенням, оскільки він поєднує в собі найкраще з обох світів”, пояснює Francois Guittiere, FOH інженер клубу Ushuaia. “Adamson забезпечує динамічний і потужний звук, схожий на звук від Funktion One,  разом з супер-щільним відтворенням вокальних треків, які я до цього часу чув тільки від d&b.”

Пуаро приходить до висновку: “Власники  клубу дійсно вражені кінцевим результатом, і впевнені, що зараз з Adamson клуб звучить краще, ніж будь-коли раніше. Ми забезпечили саме ту звукову систему, яку вони шукали”.

Посилання на джерело: https://www.adamsonsystems.com

Відео

[Total: 0    Average: 0/5]