Nexo - нова «супер-компактна» ID cерія. Світова прем'єра в UK

Nexo - нова «супер-компактна» ID cерія. Світова прем'єра в UK

Нові cупер-компактні акустичні системи ID24 – це особливість.

  • найменші з усіх акустичних систем NEXO
  • вперше були інстальовані в Брістолі
  • UK. 24 акустичні системи  ID24  використовуються  для звукового заповнення місць під балконами в театрі  Hippodrome на 2000 місць
  • ID 24 є невід’ємною частиною складного звукового комплекту, встановленого лондонською компанією Orbital Sound (спеціалізується на нестандартних проектах).

Як провідна компанія-постачальник театрального звуку, Orbital Sound  першою в світі використала в Брістолі системи NEXO серії ID.

Тепер вони використовуються в цьому театрі разом з двома іншими системами Nexo – модульним лінійним масивом SТМ M28 для Main PA,  та  компактним лінійним масивом GEO M6 для верхнього балкону.

З урахуванням різних майбутніх орендних проектів, компанія Orbital Sound замовила акустичні системи  ID24  в чорному та білому кольорах.  У Брістолі ці системи NEXO були встановлені під двома великими балконами, а також уздовж  фронтальної лінії сцени в якості Front Fill.

Виконавчий директор Orbital Кріс Хедлам описує ID24 як «продукт нового покоління сучасної ери моделювання динаміків”.

  • ID24 має рупор, який можна обертати, що забезпечує покриття HF у 60° або 120°
  • Покриття у 120° ідеально підходить для застосування цих систем у театрі в якості Delay / UnderBalcony/ Front Fill
  • Маленька акустична система ID24 має в собі два 4 вуфери  в комбінації з HF компресійним драйвером, і забезпечує 2 позиції для встановлення рупору.
  • Оскільки акустична система може бути розташована вертикально або горизонтально, це дає змогу інженеру  мати 4 різних напрями розповсюдження HF  в корпусі розміром лише 310 мм (ширина)  x  132 мм (висота).

«Відтворення голосу дуже важливе, і ці системи звучать природньо навіть при високому SPL. NEXO значно полегшили життя інженерам, які розробляють театральні звукові комплекти: ID24 достатньо маленькі, достатньо потужні та достатньо легкі  для використання в різноманітних застосуваннях.

В Брістолі ми використали 2 різні лінійні масиви NEXO разом з маленькими  ID24, і, як компанія-інсталятор, я приємно вражений «сімейним звучанням», яке об’єднує всі  акустичні системи в єдину зв’язану систему»

Orbital Sound також широко застосовує компактний лінійний масив NEXO GEO M6, який вже фігурує в якості головних Порталів в двох інших провідних Британських театрах – Оперному Театрі в Манчестері (1800 місць) і Театр Марлауе в Кентербері (1200 місць).

«Це абсолютно сучасні гучномовці» – говорить Хедлам. «Розроблені в 2014 році, вони  дійсно звучить сучасніше, ніж динаміки, спроектовані в 2010. Вони мають низький рівень спотворень і прекрасний просторовий діапазон ВЧ. Чудові SPL та направленість майже не піддаються логіці, якщо врахувати розмір цієї акустичної системи».

У театрі Марло з 2 балконами, інсталятори Orbital  встановили шість масивів GEO M6:
по 6 на сторону у порталах на рівні Артистів, по 3 на сторону  для Балкону 1 і по 6 на сторону для Балкону 2 (підвішені у  прольоті над аркою авансцени).

У Манчестері, в історичному Оперному Театрі місткістю 1800 глядачів, GEO M6 представлені у 2 масивах по 12 систем, інстальованих під керівництвом досвідченого саунд-дизайнера Chris Whybrow.

“Масив  GEO M6 має високу стійкість до зворотного зв’язку, який так часто є проблемою при використанні невеликих лінійних масивів.

GEO M6 вирішує цю проблему повністю, і встановлює таким чином новий стандарт для компактних масивів.

ID СЕРІЯ вже у продажу

Абревіатура “ID” (InSpace Definition, “визначення у просторі”) описує нову категорію продуктів, які допомагають системним інженерам та проектувальникам інсталяцій  в усіх сферах аудіо-індустрії. Акустичні системи серії ID є супер-компактними та  низько профільними, що дозволяє застосовувати їх в незручних і акустично складних просторах.

З використанням  різних варіантів монтажу, компактний модуль ID24 може вписатися  практично у будь-яке оточення, в той час як його здатність забезпечити високий SPL зі змінними направленостями дозволяє  спрямувати “звуковий промінь” у необхідну ділянку складного простору.

В момент запуску нової акустичної системи ID у виробництво, цю серію представлено трьома продуктами:
ID24  –  компактна акустична система full range, в якій використана пара 4” вуферів в комбінації V, в поєднанні з компресійним драйвером ВЧ (пропонуються дві опції направленості).

Додатком до ID24 є два  низько профільні потужні сабвуфери:
ID S 110 (1×10 “)
ID S 210 (2×10″).
Тим не менш, унікальний дизайн системи ID24 пропонує користувачеві дуже багато можливостей для
різних застосувань, тому NEXO призначила для ID 24  три (!) ​​версії виконання:
ID24i   – для інсталяцій
ID24t   – для турингу і AV додатків
ID24c  – або ” a la carte ” версія, яка дозволяє клієнту найбільш точно налаштувати цю акустичну систему для своїх специфічних вимог. Незвична асиметрична форма ID24 кабінету максимально використовує свої можливості. Модуль може бути встановлений горизонтально або вертикально, і, використовуючи спеціальні аксесуари, може бути застосований для озвучення  простору під балконами.

При озвученні “живих” (Live) виконавців систему ID24 можна встановити на стійку, або підвісити  до ферми (за допомогою затискача Clamp). Окреме спеціально розроблене кріплення дозволяє виставити точний кут при використанні системи в якості Front fill.

ID24 навіть може бути використаний як монітор для виконавців, розміщений горизонтально.

Офіційний дистриб’ютор продукції Nexo в Україні компанія Zinteco.

Посилання на джерело: http://nexo-sa.com

Відео інсталяції обладнання NEXO в театрі  Hippodrome:

[Total: 0    Average: 0/5]