"Візуальне свято" від Clay Paky для концерту Classical Spectacular в лондонському Королівському Альберт-холі

"Візуальне свято" від Clay Paky для концерту Classical Spectacular в лондонському Королівському Альберт-холі

Великобританія створила динамічне світлове шоу – симфонія приладів Clay Paky Mythos, Sharpy, Sharpy Wash, Alpha Spot HPE 1500 і Alpha Spot HPE 700.

Шоу розроблене Дурхамом Маренгі для щорічного концерту Classical Spectacular в лондонському Королівському Альберт-Холі у березні.

Оголошене як “найпопулярніше шоу класичної музики у Великобританії”.

  • звучання Королівського філармонічного оркестру під керівництвом Джона Рігбі
  • сучасні світлові і лазерні технології, застосованими для створення візуального свята.

Поставлені легендарним промоутером класичної музики Раймондом Губбай, драматичні увертюри були доповнені гарматами, рушницями, 2 тис внутрішніх феєрверків  принесли у шоу приголомшуючий фінал.

Загальне освітлення

Для досягнення величного вигляду, Маренгі  обрав підвіси з приладами від Clay Paky, які підходили до розкішного Королівського Альберт-Холу. Вони здатні створити найсучасніші ефекти для враження аудиторії.

  • Clay Paky Sharpy були підвішені над кріслами музикантів та запрограмовані для створення кольорів веселки, використовуючи точні та потужні промені Sharpy.
  • Sharpy пропонує 14 різних кольорів і 17 гобо, що дозволяє змінювати форму променю і створити масив захоплюючих повітряних ефектів.

“Оптика всіх приладів Clay Paky, що ми використовували, просто чудова. Це дозволило мені створити безліч ефектів з меншою кількістю приладів,» – розповідає Маренгі.

“Всі ми знаємо, що Sharpy яскраві, але побачити все, на що вони здатні було неймовірно. “Висвітлюючи ” зал і спрямовуючи на глядачів промені з такими яскравими кольорами.”

Маренгі використав прилади Sharpy Wash для загальної заливки сцени, оркестру та співаків, а також для освітлення диригента.

Освітлення прапору

У фіналі шоу зі стелі та над органом розгорнули величезний флаг Великобританії, а зі стелі полетіли повітряні кулі і серпантин. Для освітлення прапору, який був центральною точкою драматичного фіналу, Маренгі використав чотири прилади Clay Paky Mythos.

“Mythos фантастично яскравий з потужним чудовим світловим променем і світловим кутом, що дозволило нам висвітлити повністю весь Королівський Альберт-Хол та прапор. Він спускався за допомогою лише чотирьох приладів!”– додає Маренгі.

Stage Electrics був постачальником приладів Clay Paky, Alpha Spot HPE 1500 на основному підвісі та HPE 700 на підлозі сцени. Звідси прилади забезпечували wash-гобо ефекти разом із заливкою головної сцени від Sharpy Wash 330.

“Ми маємо постійні міцні відносини з Clay Paky, тому, що вони завжди в курсі подій у світі дизайнерів освітлення та їх бажаннях використовувати нові освітлювальні пристрої. Вони отримують багато відгуків від дизайнерів освітлення і перетворюють їх у фантастичні інноваційні продукти,” – говорить Маренгі.

Шість Classical Spectacular шоу пройшли в лондонському грандіозному  Королівському Альберт-Холі протягом чотирьох днів в березні 2016 року.

Посилання на джерело: http://www.claypaky.it

[Total: 0    Average: 0/5]