На пісенному конкурсі Євробачення в Стокгольмі використовували проектори Barco, системи рухомих дзеркал HES MMS-200

На пісенному конкурсі Євробачення в Стокгольмі використовували проектори Barco, системи рухомих дзеркал HES MMS-200

У півфіналі та фіналі Євробачення в Стокгольмі (Швеція) команда дизайнерів  використовувала проектори високої яскравості Barco.

10 з них обладнані системою рухомих дзеркал MMS-200 від компанії Barco/High End Systems. Системи управління екранами Е2 також від Barco.

Співаки не менше ніж з 42 країн намагалися справити найкраще враження під час конкурсу.  Близько 200 млн людей дивилося ці три шоу у прямому ефірі. Це робить Євробачення однією з найбільш спостережуваних подій в світі і прекрасною можливістю для Barco продемонструвати свої інноваційні проекційні рішення.

Cцена

Сцену в  2016 року можна описати як «рок-н-рол зустрічає Євробачення». За допомогою чітко заданої сценографії з прямими лініями, сильної перспективи і фону з різних геометричних візерунків установка дозволяла створювати драматичні ефекти і оптичні ілюзії, надавала кожному виступу унікальний зовнішній вигляд.

Відео і Євробачення

Для забезпечення чарівних відео проекцій на сцені, Barco надали 13 проекторів HDQ-2K40 в комплекті з лінзами XLD 2.8-5.5 через компанію Mediatec, свого партнера з оренди. Знову і знову, ці ультра-яскраві проектори 3-chip DLP довели, що вони ідеально підходять для Євробачення.

13 проекторів HDQ-2K40:

  • 4 HDQ-2K40 підвішені на фермі по фронту
  • 6 HDQ-2K40 встановлені за сценою- були об’єднані системою рухомих дзеркал MMS-200, що дозволяє позиціонувати зображення в декількох місцях.
  • 2 додаткових проектора HDQ-2K40 використовуються для відображення відео
  • 1 використовується для візуалізації спец ефектів
  • Mediatec встановили 2 Barco FLM-HD18 і 4 проектори Barco HDX-W20 в якості моніторів для аудиторії.

Поруч з проекторами 108 світильників Uno, розроблених High End Systems (HES), дочірньою компанією Barco, допомагають створювати у повітрі щільні beam – ефекти.

Під час прямих трансляцій всі відеопроекції суворо контролюються системою управління екранами Barco E2.

Традиції та інновації

Barco має довгу історію співпраці з конкурсом Євробачення.
У 2013 році було задіяні в цілому 60 проекторів Barco, в тому числі 26 одиниць високої яскравості HDQ-2K40.

У 2014 році 16 пристроїв HDQ були використані разом з 16 проекторами HDX-W20 FLEX. В цьому році HDQ, знов стали частиною шоу.

«Після стількох років, сьогодні співпраця з Barco здається вже такою ж традицією, як і саме Євробачення», – підкреслює Ніклас  Льюнг, менеджер з технологій в Mediatec.

Гербен ван ден Берг, віце-президент з продажу EMEA Entertainment  & Corporate на Barco, погоджується: «Це зрозуміло, що ми дуже раді бути технічним постачальником для Євробачення. Щороку дизайнери шоу роблять все можливе, щоб підняти планку вище і створити шоу, яке вражає, зворушує і надихає. Ми дуже пишаємося тим, що допомагаємо їм втілити їх вражаючи задуми у життя» ;.

Посилання на джерело: http://plsn.com

[Total: 0    Average: 0/5]