Vari-Lite привносить фанк в тур  Бруно Марса.

Vari-Lite привносить фанк в тур Бруно Марса.

Лінійка освітлення Vari-Lite була обрана дизайнером Лероєм Бенетом та дизайнером світла Корі Фітцджеральдом, щоб зробити безпрецедентне шоу для Бруно Марса “24K Magic world tour“.

Сорок вісім Philips Vari-Lite VL6000 розташовуються на вертикальній фермі, тоді як п’ядесят три Vari-Lite VL4000 BeamWash забезпечують підсвічування та безліч яскравих ефектів. Освітлювальні прилади буди надані провідною міжнародною компанією VER.

Philips Vari-Lite VL4000 BeamWash – один з моїх улюблених приладів всіх часів”, – сказав Фіцджералд. “Він робить все, що Вам потрібно, швидко та яскраво, він може створювати всі види текстур і тому є ідеальним для такого шоу, це близько 70% освітлення “.

Колін Каванаг, генеральний директор компанії Philips Entertainment Lighting заявив: “Ми спостерігаємо зростаючий попит на освітлювальні прилади, які пропонують дизайнеру освітлення повну універсальність у поєднанні з унікальними та приголомшливими ефектами. Комбінація приладів VL6000 Beam і VL4000 BeamWash є результатом багаторічного розвитку для задоволення цих потреб. Ми прагнемо збудувати та доставляти повнофункціональні продукти, які відповідають найсучаснішим вимогам та майбутнім очікуванням наших клієнтів».

У березні цього року в Антверпені, Бельгія, розпочався масштабний 85-денний світовий тур. Слідом за Європою, північноамериканська частина туру розпочнеться 15 липня на арені T-Mobile в Лас-Вегасі.

Дизайнер Лерой Бенет та дизайнер світла Корі Фітцджеральд розповідають про особливості шоу:

[Total: 1    Average: 5/5]