Сценічний дизайн для урочистої нагороди Oscars 2018

Сценічний дизайн для урочистої нагороди Oscars 2018

Сценічний дизайнер театру Дерек Маклейн зробив собі ім’я у Голівуді, як сет дизайнер для нагороди Oscars. Саме за це в цьому році йому була вручена нагорода Tony Award в шостий раз. В неділю, 4 березня, (о 8 вечора по версії EST на ABC), цей сет освітлюватиме голлівудський гламур і матиме сучасний штрих.

1. Цьогорічний сет для Oscars буде включати в себе близько 45 мільйонів кристалів Swarovski, це приблизно на 27 мільйонів більше ніж торік. Ці візуальні вишукування показують суть мальовничого дизайну Дерека Маклейна.

2. Арка над сценою є багатогранною і прикрашена кристалами, а дзеркальні дуги та люстри додають гламуру.

3. Шість дзеркальних панелей повертаються на сцену в різні моменти, а на задньому плані на світлодіодні екрани подається відео зображення, створене виробником екранів Raj Kapoor. Маклейн відзначає, що естетикою для цього вигляду було натхнення від фільму “Амадей”.

4. Сценічний дизайн доповнюється рухливими кільцями світла з алюмінієвими стержнями, що створюють вигляд спиць, додаючи точки освітлення з лампами розжарювання в мальовничий сучасний вигляд.

5. Виклик для Маклейна полягає у створенні сценічного дизайну, який є візуально привабливим для глядачів, що відвідають Oscars в Dolby Theatre у Голлівуді та який одночасно має добрий вигляд на широких кадрах камер для мільйонів глядачів по всьому світу. Цей дизайн повинен поєднувати чарівність та функціональність.

[Total: 0    Average: 0/5]