Старт проекту «Більше ніж скульптура»

Старт проекту «Більше ніж скульптура»


З 7 березня до 7 квітня в ART UKRAINE GALLERY (м. Київ, вул. Антоновича, 102-104)
 пройде найбільший скульптурний проект, що поєднує новітні технології доповненої реальності з традиційними медіа. «Більше ніж скульптура» концентрує увагу на актуальних тенденціях, ретроспективах та надбанні українських пластичних мистецтв.

«Новий простір Art Ukraine gallery спонукав до великого скульптурного проекту, про продовження якого я мріяла декілька років. Форум «Більше ніж скульптура» став в якійсь мірі мистецькою алітерацією улюбленця тисяч шанувальників – Великого скульптурного салону. За десятиліття його існування скульптура стала одним із головних трендів українського колекціонування та виросла ціла плеяда успішних та затребуваних українських скульпторів. Переконана, що цьогорічний скульптурний форум відкриє чимало яскравих нових імен, подарує нові смисли, поставить нові запитання. А найголовніше, цей проект, що поєднує мистецтво і новітні технології, здатний зацікавити навіть тих, хто передає перевагу останньому», – Наталя Заболотна, засновник ArtUkraine.

Здійснення проекту відбувається за підтримки Adamovskiy Foundation, Zinteco Design&Engineering, та Національної спілки художників України.
Посилання на новину:
http://artukraine.com

[Total: 1    Average: 4/5]