Спеціальні прилади встановили для найбільшого мотузкового парку розваг у закритому приміщенні

Спеціальні прилади встановили для найбільшого мотузкового парку розваг у закритому приміщенні

Jordan’s Furniture в Нью-Хейвені, штат Коннектикут, є власником ІТ, найбільшого в світі мотузкового парку розваг у закритому приміщенні. Для того, щоб інтегрувати дизайн в торгові приміщення, власники звернулися до Clair Solutions, які в свою чергу спеціально замовили для установки прилади High End Systems Solaspot CMY Pro.

Дизайнер освітлення Мішель Карон пояснює: “З самого початку нас найняли в якості проектних консультантів, а потім як монтажників для аудіо та освітлення ІТ. Ми співпрацювали не тільки із звичайними будівельниками, а також з дизайнерами Ropes Courses Inc. і творцями ‘водного шоу 80 ‘в центрі приміщення, розробленого та встановленого Waltzing Waters”.

Найбільшою проблемою в проектних вимогах було знайти золоту середину між освітленням мотузкового парку. Щоб він не тільки виглядав дивним з землі. Забезпечив видимість альпіністів на висотi 48 футiв у повітрі, але і не затьмарив водне шоу, який зараз відбувається кожні 2-3 хвилини.

Приміщення повинно завжди виглядати захоплюючим і мати мінливий дизайн, який дозволяє повторним відвідувачам відчувати, що вони попадають у нову обстановку кожного разу, коли вони входять у приміщення”.

Solaspot CMY Pro відповідає всім вимогам декількох ключових областей проекту.

Ще однією вимогою до дизайну було використання приладів  з низьким рівнем технічного обслуговування. Освітлювальне обладнання повинне працювати безперервно протягом 10-12 годин в день з мінімальним обслуговуванням і хвилюванням через дрібниці.

Обрали Solaspot CMY Pros, оскільки вони відповідають всім потребам:

  • яскраве LED джерело, яке може скоротити використання сотні інших приладів (навіть для відстані більше 9 метрів ),
  • сміливі кольори і текстури,
  • хороший фільтр корекції кольорів для декорацій,
  • тихий,
  • має чудову технічну підтримку

” Solas програмуються майже для кожного «cue» для  «шоу», це означає, що вони працюють майже весь робочий день. Ми використовуємо кожне гобо, і маємо гобо з логотипом IT, виготовлені на замовлення, яке  застосовуємо між водними шоу, а іноді також під час шоу. Прилади були розташовані недалеко від центру приміщення на спеціально виготовлених кронштейнах, розроблених спільно Clair Solutions і Ropes Courses, Inc., щоб дати можливість максимально висвітлювати простір навколо”.

  • Ще однією вимогою до конструкції, висунутою до Clair Solutions – спеціальний колір приладів.

Мотузки у парку всі зазвичай білі, а потрібно було, щоб прилади були інтегровані в дизайн – розчинились в конструкції.

Що стосується будівництва, як правило Clair Solutions один з останніх завершує постачання.

Карон  додає: “Ми зазвичай повинні чекати доки в будуть завершені будівельні, електричні, механічні, сантехнічні  та інші роботи, перш ніж ми прийдемо налаштовувати світло, аудіо системи та тренувати клієнтів. Проте, через те, що наше обладнання настільки інтегроване в структуру мотузкового парку, вся наша робота повинна виконуватися в тандемі з RCI. Всi дроти управління низької напруги, динаміків та лінії живлення проходять на висотi 17метрів,  вище високих сталевих колон з ретельно скоординованими порталами для підключення по всій конструкції. Це забезпечує чистий вигляд і не заважає необхідним системам захисту від падіння, розробленим RCI”.

Це означало, що наша дивовижна команда монтажників тісно співпрацювала з EC і RCI протягом всього процесу інсталяції – більше восьми тижнів.

Ми також мали точну дату відкриття: Уоррен Баффет  запланував свою  промову у ніч відкриття за кілька місяців заздалегідь, тому все повинно було сяяти до його прибуття!

Jordan’s Furniture були надзвичайно задоволені нашою роботою, тим, як чудово виглядає приміщення, і звуком. Ми вже обговорили майбутні проекти з Ropes Courses і з нетерпінням чекаємо можливості знову працювати з обома компаніями“.

Посилання на джерело: https://www.highend.com

[Total: 0    Average: 0/5]