Wysiwyg отримали Emmy Award

Wysiwyg отримали Emmy Award

На блискучої, зоряної церемонії нагородження під час шоу CES 2016 року в готелі Белладжіо в Лас-Вегасі, штат Невада, команда з CAST Software отримала свою другу нагороду Technology & Engineering Emmy® Award за WYSIWYG у категорії Pre-Production Visualization System премії Engineering Achievement Awards за 2015 рік.

“Ми дуже пишаємося цією честю і визнанням відданості нашої команди безперервно підтримувати технічні інновації, які допомагають у ТБ і кіно виробництві,” – із захопленням розповідає Діно Мазза, менеджер продукції CAST Software. 

Після отримання свого першого Emmy®, CAST Software продовжили втілювати інженерні інноваційні технологій та просувати wysiwyg, інструмент, обраний на сьогодні багатьма провідними світовими дизайнерами освітлення, а також дизайнерами з виробництва і художниками-декораторами.

Wysiwyg  використовується:

  • для розробки та попереднього програмування освітлення, руху декорації, для попередньої візуалізації відео проекцій, LED відео стін, лазерів,
  • також для практичного моделювання більш 25000 моделей різного виробничого устаткування, щоб побачити, як кожне з них може працювати і поводитися при взаємодії у реалістичному 3D-середовищі.

Це забезпечує те, що рішення може бути прийнято до інвестування, що робить виробничий процес більш ефективним.

“Ця нагорода є визнанням wysiwyg з боку користувачів, які використовують його в якості надійного інструменту підготовки освітлення для проектів. Тепер для отримання ефектних результатів в дизайні освітлення вони можуть розраховувати на інструмент попередньої візуалізації, що є двічі переможцем нагороди Emmy® Award,“- приходить до висновку Жиль Деншам (Gil Densham), президент і генеральний директор CAST Group.

Є можливість отримати wysiwyg  в оренду на 3, 6 або 12 місяців, або придбати його, тоді нові версії wysiwyg  будуть безкоштовними для всіх дійсних членів wysiwyg Members.

Детальніше про останні релізи wysiwyg на сайті: http://cast-soft.com/wysiwyg/release/wysiwyg-r36.

Від імені CAST і команди wysiwyg нагороду Emmy  отримали Діно Мазза та Жиль Деншам.

Посилання на джерело: http://cast-soft.com

[Total: 0    Average: 0/5]