Сцена для туру "A Head Full Of Dreams" гурту Coldplay

Сцена для туру "A Head Full Of Dreams" гурту Coldplay

Coldplay почали свій тур Латинською Америкою  в кінці березня. Європейська частина туру триває з 24 травня по 6 липня.

Тур відрізняється дизайном від Місті Баклі, члена творчої команди Coldplay. Для постановки їх виступу в цьому році на шоу між таймами Суперкубку  – Super Bowl 50 Halftime Show.

Цей тур відзначає сьоме повноформатне турне групи, і є вже третім туром, якій група повністю довіряє Stageco Staging Group.

Президент Stageco Гедвіг Де Мейер і директор з міжнародних проектів Дірк де Декер вперше зустрілися з групою в червні 2015 року, але деякі аспекти проекту були завершені протягом декількох останніх тижнів перед прем’єрою туру.

Конструкція сцени

Побудована за 2.5 дні, сцена Coldplay має 65м в ширину та 25 м в глибину і повністю відкрита для елементів.

Coldplay хоче підтримувати постійний зв’язок з аудиторією, тому якщо дощ ллється на натовп,  дощ також ллється на групу.

Stageco побудували допоміжні конструкції до основної сцени:  сцену В – подіум довжиною 30 метрів, сцену С, на якій група виконує декілька коротких ліричних композицій серед глядачів в задній частині стадіону.

Stageco також надає сталеві конструкції, які підтримують центральну відео стіну, бічні екрани, конструкції для підвішування, PA і вежі для прожекторів. Підйомний майданчик для пульта управління звуком і світлом, що знаходиться навпроти сцени і платформи для камер.

Будь-які проблеми Stageco зустрічав з легкістю, забезпечуючи значну кількість настилів, і побудував за лаштунками бункер розміром 15м х 7м, в якому можна сховати від аудиторії виробничі елементи.

Для європейської частини туру Stageco частинами перемістив дві системи, кожна з яких вимагає 12 вантажівок і команду з 12 осіб.

Коли “A Head Full Of Dreams Tour” розпочнеться 16 липня в Північній Америці, керувати проектом буде Мері Лу Фіглі зі Stageco US, додавши третю систему для повного стадіонного туру.

Посилання  на джерело: http://livedesignonline.com

[Total: 0    Average: 0/5]