Оновлення Radio City Music Hall для театральної постановки New York Summer Spectacular

Оновлення Radio City Music Hall для театральної постановки New York Summer Spectacular

Театральна постановка New York Summer Spectacular  за участю Radio City Rockettes. Відкриття прем’єри в Radio City Music Hall відбулось  ввечері 23 червня.

Режисер і хореограф Міа Майклс може похвалитись сценографією від Патріка Фейхі, освітленням Алена Лорті, звуковим дизайном Стіва Кеннеді, костюмами Еміліо Соса і дизайном відео і мультимедіа від Moment Factory.

Moment Factory використовує фотографію, анімацію, 3D елементи, живу зйомку і багато іншого для створення візуального контенту із зображенням знакових пам’яток і місць Нью-Йорку для 90 – хвилинної вистави.

New York Summer Spectacular – це перша театральна постановка в Radio City Music Hall, яка використовує його оновлене надсучасне  проекційне обладнання.

Компанія Madison Square Garden запросила DWP Live зробити модернізацію, відзначивши його першу постійну установку в Нью-Йорку. Оновлення включає: 22 проектори Christie Boxer 4K30, встановлені DWP, що виконували відображення проекції для Адель в шоу «Adele Live In New York City»,  яке відбувалося в Radio City Music Hall протягом лише одного вечора 14 грудня 2015.

Хоча літнє шоу відрізняється від вистав навесні минулого року, деякі елементи залишаються, в тому числі анімована Статуя Свободи і світлодіодні куртки для Rockettes.

Постановка буде проходити тепер в Radio City Music Hall до 7 серпня 2016 року.

Посилання на джерело: http://livedesignonline.com

[Total: 0    Average: 0/5]