Підсумки року 2017

Підсумки року 2017

Рік добігає кінця і ці дні хочеться присвятити не лише підготовці до святкування, але й згадати все найцікавіше, що з нами протягом року сталося. А згадати нам є що, оскільки 2017-й для проекту LVSdesign став справді дуже плідним.

Трансформація  LVSdesign Project

В 2017-му всі наші ініціативи, що декілька років існували у формі освітніх заходів, презентацій, Турніру для лайт-дизайнерів, були об’єднані в універсальну творчо-комунікативну платформу LVSdesign Project.  Нині це майданчик для обміну досвідом та удосконалення професійних навичок творчої молоді, який включає освітню платформу, коворкінг-простір, репетиційну студію та Турнір LVSdesign.

Ребрендинг

В цьому ж таки році айдентика проекту була наново осмислена командою дизайнерів та виражена промовистими трьома емблемами.

Ці лаконічні зображення виражають напрями нашої робити та три виміри, в яких ми працюємо:

  • LIGHTING
  • VIDEO
  • SOUND

Влітку ми відкрили одразу два нових сайти:

lvs-studio.com – присвячений виключно студії.

lvsdesign.com.ua – побудований за принципом порталу, на якому ви можете не лише слідкувати за діяльністю нашого проекту, але також дізнаватися новини галузі та знайомитися з думками експертів.

Відкриття LVSdesign Studio

Ми створили унікальний простір, що складається із комплексу творчих приміщень, найбільше з яких (192 м2) має спеціальну акустичну обробку, яка дозволяє отримати концертне звучання, актуальне для демо-репетицій та при підготовці концертних турів. Великий LED-екран та додаткові екрани різних геометричних форм з високою роздільною здатність у кількості, здатній заповнити периметр 200 м, створюють додаткові можливості для презентацій під час семінарів, майстер-класів, конференцій, а можливість оренди різноманітного світло-звукового обладнання (більше 300 одиниць техніки) та гнучкі умови співпраці відкривають найширший спектр для реалізації найскладніших творчих задумів.

Практико-освітня платформа

Нині шоу-сфера в Україні має колосальний потенціал для зростання. В останні роки в країні склалися сприятливі умови для розвитку вітчизняного музичного продукту і, варто відзначити, що українські музиканти цим вдало скористалися. Меломани отримують все більше самобутнього  продукту, стрімко зростає культура відвідування концертів, якість сценічних шоу невпинно покращується. Разом з тим, істотно відчутний брак спеціалістів у сфері дизайну, здатних створити продукт, що відповідав би світовим стандартам.

В Україні не лише немає шансу отримати таку освіту у вузі, але й, що набагато прикріше, майже відсутні можливості у початківців для практики. Саме з метою подолання цієї проблеми була створена практико-освітня платформа, де кожен має змогу вдосконалити свої знання й отримати досвід роботи з найсучаснішим технічним устаткуванням таких брендів як Philips Lighting, NA company, NEXO, Claypaky та потужним програмним інструментом Cast Wysiwyg, що дозволяє втілювати найскладніші схеми лайтингу та відео.

Наш проект вже розвивається за зразком майстерні чи навіть творчої лабораторії. У нас немає класичних лекцій чи інших традиційних форм навчальних заходів. В першу чергу ми створюємо умови для отримання практичного досвіду фахівців світло-візуальних шоу та культивуємо їх творчий потенціал.

Залучення іноземних фахівців

Із самого початку ми поставили собі досить високу  планку щодо наших освітніх заходів. Йдеться не лише про чітку організацію і навіть не про технічне забезпечення, стосовно цих складових у нас апріорі найвищі вимоги. Ми прагнемо також надавати слухачам якісно найкращий матеріал і задля цього залучаємо фахівців світового рівня.

Так, упевнені, що всім запам’ятався прикладний дводенний семінар «Практика побудови сценічного світла для концертних та театральних шоу» Нормундса Бласанса – розробника освітлювальних приладів та лайт-дизайнера, у професійному портфоліо якого співпраця з гуртами Brainstorm, «Океан Ельзи» та іншими.

Новий формат Турніру LVSdesign  

Позитивні зміни торкнулися також формату нашого Турніру LVSdesign. Проаналізувавши закордонний та власний досвід організації змагань серед лайтинг-дизайнерів, було вирішено розділити турнір за фаховим рівнем учасників на Junior та Pro – перший задля розкриття талантів початківців, а другий – як змагання професіоналів.

Вже підчас відбіркових турів ми переконалися в правильності такого підходу. Хлопці та дівчата, що подали заявки на участь у Турнірі, хоч і не мали істотного досвіду, продемонстрували неймовірний ентузіазм, свіжість сприйняття та абсолютну незаангажованість. Тому і надалі також маємо намір робити ставку саме на молодь.

Від початку заснування Турніру ми намагалися залучити учасників з усіх куточків України. Цей курс також довів свою слушність, адже представники регіонів незмінно демонструють наполегливість у прагненні до самовдосконалення, здатні дуже швидко схоплювати та адаптувати інформацію, яку вони отримують під час підготовки. І от цього року лідером змагань став представник Черкас.

Трансляція Турніру в інтерактивному форматі

Вдалим кроком також стало рішення зробити акцент на он-лайн трансляції фіналу Турніру  в категорії LIGHTING DESIGNER в форматі шоу з залученням професійних ведучих. Адже студія все одно не здатна вмістити усіх охочих подивитися це захоплююче дійство, а формат інтернет-шоу дав можливість більш якісної подачі продукту – з бліц-інтерв’ю, знайомствами з учасниками та фаховими коментарями.

100% україномовне ВПЕРШЕБАЧЕННЯ!

Останні тижні року подарували нам спільну роботу з “Країною ФМ” над надзвичайно цікавим проектом: понад 30 молодих, яскравих, актуальних українських виконавці побували у студії LVS design під час запису відео-концерту. Що з того вийшло можна буде подивитися тут в новорічну ніч.

Плани

До речі, Турнір LVSdesign ще не закінчився. Останнім його «шматочком» ви зможете насолодитися вже на початку наступного року, адже свого фіналу очікують наші учасники категорії VISUAL ARTIST. А у наступних турнірах власне творче мислення зможуть також розкрити дизайнери сцени, дизайнери театрального світла, а також заплановано започаткування турніру у форматі live.

І це, звісно, не єдина активність, вже запланована на наступний рік. У намірах нові освітні заходи, в розробці низка навчальних курсів та практичних майстер-класів, які ми сподіваємося до кінця наступного року перетворити у школу практики з лайтінг-дизайну.

LVSdesign Project набиратиме обертів і здивує дещо несподіваними напрямами співпраці. Так, вже є задум спільних проектів із дотичними до нашої галузі організаціями та спільнотами.  І щоб трішечки вас заінтригувати, скажемо, що події відбуватимуться не лише на базі нашої студії, але й на інших локаціях – добре знаних і відомих.

На сайті lvsdesign.com.ua з’явиться можливість стати дописувачем. Тож, запрошуємо до співпраці усіх, хто цікавиться нашою тематикою та має хист до написання текстів.

Також вас чекатимуть нові захоплюючі турніри.

В 2017-му наш проект по суті здійснив впевнений крок у розвитку, тож 2018-й – рік закріплення результатів. Маємо надзвичайно багато наснаги та енергії для втілення наших задумів і будемо раді співпраці з однодумцями!

[Total: 6    Average: 3.3/5]