Новий асортимент підсилювачів NEXO для  нових  процесорів TD

Новий асортимент підсилювачів NEXO для нових процесорів TD

Компанія NEXO анонсує випуск двох нових 4-канальних підсилювачів, які будуть співпрацювати з новим процесором акустичних систем DTD для створення компактних, легких та розумних систем підсилення для ринку інсталяцій та прокату.

На виставці ISE в Амстердамі вперше були показані дві моделі підсилювачів – DTDAMP 4×0.7  та DTDAMP 4×1.3,які представляють собою  4-канальні підсилювачі висотою 1U, з вихідною потужністю 700 Вт та 1300 Вт (4×4 Ом). Кожен блок важить всього 7,5 кг.

Обидві версії DTDAMP  пропонують :

  • Високоефективні канали підсилення та блок живлення Switch-Mode
  • Канали можуть бути незалежно сконфігуровані в режими Bridge (2 по 2)
  • Чотири входи на XLR, чотири виходи на SP-4
  • Розширена система захисту

Готовий, як до важких турів так і для інсталяцій, DTDAMP забезпечує всі датчики і схеми захисту, які є обов’язковими для професійного турового підсилювача –  такі, як захист від надвисокої та недостатньої напруги, постійного струму на  виході, короткого замикання і т.д.

Система охолодження зі змінною швидкістю  вентиляторів забезпечує тиху і прохолодну роботу підсилювача, в той час як напрямок охолодження спереду назад забезпечує сумісність в реках для великих інсталяцій, де можуть бути встановлені  обидві моделі підсилювачів від NEXO –  TDAMP і NXAMP.

Новий модельний ряд 4-канальних підсилювачів DTDAMP є ідеальним компаньйоном для нового контролера Nexo DTD; разом вони являють собою ідеальну систему контролер-підсилювач для акустичних систем NEXO, а саме для серій PS, GEO M6 і нової супер-компактної ID серії. У легкому реку висотою 2U ці два пристрої забезпечують вхідний/вихідний патч, обробку і 5 kВт потужності для мобільних і стаціонарних звукових систем.

DTD контролер є першим цифровим контролером NEXO, який дозволяє об’єднати звукову якість системи NXAMP з сумісністю з підсилювачами інших виробників. Процесор, який забезпечує розширену обробку сигналу для контролю динаміків, надає нову доступність найпопулярніших акустичних продуктів Nexo, оскільки надає змогу підключати їх до підсилювачів будь-якого розміру і масштабу.

NEXO випускає дві версії контролера DTD: один для турового використання і один для інсталяцій, причому в кожній з версій можливе додавання опції Dante-входу. Обидві версії виконання – Touring та Install – розміщені в одному й тому ж корпусі з  універсальним блоком живлення. Версія Touring має аналогові вхідні і вихідні роз’єми (XLR і Speakon) на передній панелі. Версія Install має всі роз’єми на задній панелі, а також міні-USB на передній панелі, який може бути використано для оновлення  програмного забезпечення та завантаження нових пресетів. Аудіо може передаватися безпосередньо з будь-якого комп’ютера або смартфона, для легкої перевірки звуку або відтворення фонової музики.

Можливість сигнальної інтеграції вражає. Пристрій включає в себе AES / EBU вхід (з перетворювачем частоти дискретизації від 44,1 до 96 кГц) в усіх версіях, а також опціонне  підключення до мережі Dante ™.

Типовими областями застосування нових пристроїв від NEXO можуть бути музичні колективи, бари, ді-джеї, невеликі прокатні компанії і т.д., – тобто всі,  хто прагне мати  компактне і легке у використанні обладнання, яке має високий рівень якості звуку. Той факт, що процесором можна керувати без комп’ютера, стане у нагоді таким користувачам.

Посилання на джерело: http://nexo-sa.com

[Total: 0    Average: 0/5]