Нова ера світлодіодного світла

Нова ера світлодіодного світла

Новий діапазон освітлювальних приладів K-EYE HCR компанії Claypaky отримав якість світлодіодного світла найвищої продуктивності CRI (індекс передавання кольору). Завдяки алгоритму високого кольорового відтворення Claypaky (HCR), кольори, текстури костюмів та реквізитів зберігають багатство, мальовничість і демонструють глибину та блиск. Тон шкіри виглядає більш природнім і технологія K-EYE HCR гарантує, що вистави будуть виглядати ще більш цілісніше.

Алгоритм HCR, розроблений компаніями OSRAM і Claypaky, гарантує, що лінійка приладів K-EYE HCR забезпечує безпрецедентний ступінь контролю за якістю білого або кольорового світла. Біле світло, яке видає прилад, було оголошено деякими дизайнерами освітлення, як “найближче до вольфраму поза звичайними освітлювальними приладами”.

Серцем світла K-EYE HCR є шести кольоровий світлодіодне джерело світла. Окрім основних випромінювачів червоного, зеленого та синього кольорів, Claypaky додав світлодіоди із бурштину, блакитного кольору, лайма для створення джерела, який забезпечує найширший колірний діапазон з неперевершеним покриттям спектру. Завдяки технології HCR, цей світлодіодний двигун виробляє типові значення CRI 97- 99, які раніше були доступні лише у звичайних джерел світла. Завдяки цьому значному розвитку, дизайнери освітлення тепер мають доступ до кожного нюансу відображення будь-якого кольору.

Вже в вересні 2017 року в рамках премії PLASA в Лондоні, K-EYE HCR отримав престижну премію PLASA за впровадження новітніх технологій та вдосконалення технічної практики.

Діапазон лінійки K-EYE HCR включає в себе дві моделі динамічного приладу: K-EYE K20 HCR, з 37 світлодіодними випромінювачами та K-EYE K10 HCR з 19 випромінювачами. Окрім динамічних приладів в асортименті, Claypaky нещодавно додав статичні версії: K-EYE S10 HCR і K-EYE S20 HCR.

Для того, щоб дати дизайнерам доступ до високоточних відтінків, діапазон K-EYE HCR пропонує чотири режими роботи. Режим RAW забезпечує особливий контроль над кожним кольором, а режим HSL забезпечує повний контроль над яскравістю насиченості відтінків і повністю використовує потенціал шести кольорової системи. Крім того, режими RGB та CMY працюють у класичному стилі Claypaky.

K-EYE HCR також має безшумну роботу, що робить його придатним для використання в телевізійних, концертних, оперних залах або в будь-яких професійних областях, де потрібна тиша, яскравість та виняткова якість світла.

[Total: 0    Average: 0/5]