Анонс турніру LVSdesign Theater LD 2018

Анонс турніру LVSdesign Theater LD 2018

Запрошуємо взяти участь у цьогорічному турнірі за титул найкращого у створенні освітлення театральної вистави. Це буде четвертий турнір LVSdesign для лайт-дизайнерів, що ми проводимо щороку. І традиційно крім запрошення ми анонсуємо деякі зміни, спрямовані на вдосконалення формату турніру та на підняття його привабливості в очах конкурсантів.

На цей час в Україні зросла кількість театрів і відповідно лайт-дизайнерів, які співпрацюють з театрами. Проаналізувавши закордонний та власний досвід організації змагань серед лайт-дизайнерів, було вирішено провести турнір для театральних художників по світлу. Це дасть змогу проявити себе молодим представникам цієї творчої професії. Відповідно у цьому році ми анонсуємо турнір LVSdesign Theater LD 2018 для лайт-дизайнерів, що мають досвід та навички зі створення театральних світлових партитур.
Інше нововведення: цього року учасники мають змогу підготувати конкурсну роботу для інтерактивної вистави «Едігна. Донька Анни Київської і Генріха Першого. Початок славного Служіння».
Автор поетичної п’єси: Олександр Ірванець.
Режисер-постановник: Головний куратор «Anne de Kiev Fest» Федір Баландін.
Художник-постановник: Андрій Єрмоленко.
Композитор: Іван Небесний.
Відеохудожник: Олексій Березюк.
Актори: Заслужена артистка України Ірма Вітовська-Ванца, Анастасія Блащук.
Lighting director: …
Lighting designers: …
Репетиції фінальної роботи будуть проходити разом з режисером та акторами. У  талановитих учасників є можливість прийняти участь у показі вистави в м. Києві на Михайлівській площі .

Переможці турніру поїдуть в турне вистави по містах України та за кордоном.

Отож запрошуємо до участі всіх бажаючих. Реєстрація відкрита з 19 березня і триватиме до 20 квітня включно. Далі серед учасників будуть відібрані кращі конкурсанти, що матимуть змогу взяти участь у фінальному змаганні.
Додаткова інформація про терміни, правила та умови турніру – LVSdesign Theater LD 2018.

[Total: 0    Average: 0/5]