Виступ Михайла Лебедєва перевершив очікування

Виступ Михайла Лебедєва перевершив очікування

Відтепер можна впевнено стверджувати, що анонсований нами майстер-клас Михайла Лєбєдєва перевершив планку очікувань. Свідченням цього є чисельні позитивні відгуки та слова вдячності тих, кому пощастило відвідати захід 7 вересня. Нагадаємо, Михайло Лебедєв левову частку свого життя працює на перехресті телебачення та кінематографу, має величезну кількість нагород за свої роботи, веде власні рубрики у періодиці та викладає авторські курси з операторської майстерності та режисури в багатьох профільних навчальних закладах України.

Екскурс у царину світла було розпочато із занурення у історію мистецтва. На прикладі окремих віх становлення живопису Михайло Лебедєв фокусував увагу слухача на ролі світла і тіні у кожній з них. Окремій деталізації було піддано значення світла у площині театрального мистецтва та кіно.

Завдяки якісному і розмаїтому устаткуванню студії LVSdesign доповідач наводив ефектні приклади впливу світла на психологізм сприйняття позиціонованого зі сцени образу, корегування емоційної складової за допомогою прицільного спрямування чи розмиття променю, приховування вад та недоліків об’єкта за допомогою паралельних світлових потоків.

Учасники заходу мали можливість самі долучатися до перелічених прийомів шанованого майстра використовуючи при цьому власну техніку. Товариська атмосфера і легка подача матеріалу з боку Михайла Лебедєва була дозовано поєднана з якісним гумором та прямим діалогом з аудиторією. А у перервах між викладом та по його завершенню перехресні діалоги посвячених у тему професіоналів кочували від студії до секції «кава-брейк», у коридори нашої локації та на її подвір’я.

Майстер-клас показав, що запити на подібні заходи в Україні є давно, але в силу специфіки далеко не кожна локація здатна задовольнити потреби аудиторії. Студія ж LVSdesign створювалася, зокрема, і з цією, освітньою метою. Тож, попереду в нас нові творчі зустрічі. Слідкуйте за нашими новинами, щоб не проґавити найцікавіше.

[Total: 0    Average: 0/5]