L-Acoustics представляє корпус X4i

L-Acoustics представляє корпус X4i

Найновіше доповнення до лінійки продуктів L-Acoustics серії X забезпечує високу продуктивність у виваженій, спеціально побудованій крихітній упаковці для прихованих установок.
Ідеально підібраний для зручності інтеграції в звичайні будівельні матеріали, X4i ідеально підходить для заповнення додатків різних майданчиків, що відповідає звуковим підписам основних систем L-Acoustics, таких як ARCS і Kiva. X4i може бути захований у стінах, сходових стояках, сценічних губах, рейкових ямах, під балконами або будь-яким іншим щільним місцем з легкістю.
Корпус може додатково забезпечувати вокальне підсилення в таких приміщеннях, як конференц-зали, музеї та експонати, тощо.
У поєднанні з Syva Sub, X4i є ідеальним рішенням для фонової музики в приміщенні або на відкритому просторі: в ресторанах, барах, готелях і торгових точках. Крім того, надійний, стійкий до погодних умов X4i має рейтинг IP55 і стає водонепроникним за допомогою задньої ущільнювальної пластини, що дозволяє інтегруватися в складні кліматичні або зовнішні середовища.
Джефф Роша, директор з управління продуктами в L-Acoustics, робить висновок: «При розробці X4i, наша мета полягала в тому, щоб забезпечити неперевершену розробку тією самою, відмінною якості звуку, враховуючи усі обмеження. X4i буквально ідеально підходить для потреб сучасних замовників.

[Total: 0    Average: 0/5]