Інтерактивна LED відео підлога у вигляді гітари відстежується за допомогою BlackTrax

Інтерактивна LED відео підлога у вигляді гітари відстежується за допомогою BlackTrax

Symphonica in Rosso голландської суперзірки Марко Борсато є найбільш видовищною серією концертів в історії. Від цього в захваті 17000 натовп глядачів.

12 аншлагових концертів, які відбувалися в Амстердамі на арені Ziggodome Arena у 2016 році, зламали всі межі з точки зору технічної творчості, інновацій та чаклунства.

Джо Паулі, d3 – оператор і програміст бельгійської компанії Visual Solutions, був запрошений в якості консультанта та дизайнера відео під час розробки попереднього плану.

Також це вперше для BlackTrax, коли рішення відстеження руху було використане для ключового виконавця Марко Борсато. Протягом усього виступу на сцені і на інтерактивному LED відео – подіумі у вигляді гітари.

BlackTrax без зусиль була інтегрована з d3 технологіями 4by4 pro-медіа серверів для управління контентом протягом всього концерту. В тому числі LED – стіною  головної сцени, двома стінами IMAG LED і двома рядами LED банерів протягом усього заходу.

“Ми хотіли, щоб сцена мала пристойний вигляд, багато відео з оркестрами з кожної стороні сцені у вигляді гітари,” – пояснив Джо Паулі.

Система відстеження

“Ми обрали BlackTrax за гнучкість для відстеження і інтеграції з інтерактивним контентом. Потрібно  супроводжувати виконавця на сцені, запускати тайм-код. Підключатися до d3 медіа- сервера для швидкої візуалізації деяких сценічних зображень високої роздільної здатності.

Ми змогли зробити повну модель  виходу в нашій студії, тому, потрапивши на Ziggo Dome Arena в Амстердамі. Ми просто підключили оптоволоконні кабелі до LED-стіни і технічно були готові почати роботу!”

Вісім BlackTrax камер були розташовані на  стелі і спрямовані на подіум та на більшу частину сцени.

“Використовуючи набір інструментів від BlackTrax, ми інтегрували обмеження для програмного забезпечення, будь-яке відображення на блискучу підлогу від відстежуючого LED. Ми відкалібрували комплект і пройшли весь простір за допомогою калібрувальних пристроїв BlackTrax.

Як тільки все було зроблено, ми зареєстрували позиції в d3. Саме з цього моменту майбутні 10 днів нам жодного разу не потрібно було змінювати будь-яке налаштування!”

На початку кожного виступу і, коли Марко Борсато виходив на подіум у вигляді гітари, сцена була освітлена зображенням гітари на сцені.  Паулі вдалося створити ілюзію, що кроки Марко Борсато викликають ефект хвилі, або вогонь спалахує у нього під ногами. Об’єднали  BlackTrax з генератором ефектів в режимі реального часу Notch від 10bit (раніше відомий як Demolition).

d3 медіа-сервер отримував позиційні дані від трьох світлодіодів Blacktrax, розташованих на Марко Борсато та п’яти з 8-ми BlackTrax камер, що на стелі.

“Це використовувалося, щоб перенести Марко Борсато у віртуальний світ d3,” – розповідає Паулі.

Ці дані взаємодіяли з відео файлами, які оброблялися в Notch, щоб з нескінченною точністю оживити відео зображення, де співак стоїть. Використання Notch – це процес в реальному часі. Коли BlackTrax отримує дані про місцезнаходження, зображення генерується миттєво,”–  додав Паулі.

“Під час виступу ми мали можливість відслідковувати співака на сцені і відтворювати контент з його позиції. Будь-які зміни контенту в реальному часі або в  останню хвилину можна було робити без необхідності попереднього програмування нашої монтажної лінійки”, – додає Паулі.

Важким випробуванням цього проекту було приховане розташування трьох світлодіодів стеження на самому Марко Борсато і його переодягання.

“Під час швидкої зміни гардеробу ми міняли активний віддалений маячок, який управляє 3 світлодіодами, і чіпляли його на нову куртку,” – говорить Паулі.

Marco Borsato зробив шість вистав восени 2015 року та ще шість концертів в лютому і березні 2016 року, і кожен з них був розпроданий за декілька днів.

Паулі підкреслює: “Моя ідея використати BlackTrax замість світлодіодної підлоги, чутливої до натискання, була викликана тим, що деякі великі міжнародні шоу, схоже, не змогли в повній мірі оцінити точність чутливих до тиску підлог. Ще однією перевагою був той факт, коли п’ятеро музикантів йшли по подіуму, тільки розташування Борсато утворювало інтерактивність. Це був ключ до наших візуальних ефектів”.

“Оскільки це шоу було світовою прем’єрою з точки зору технологій, ми тісно співпрацювали з d3, Notch і BlackTrax шість місяців, » – підсумовує Паулі.

Посилання на джерело: http://cast-soft.com

[Total: 0    Average: 0/5]