Clay Paky Scenius на фестивалі  Bal en Blanc в Монреалі

Clay Paky Scenius на фестивалі Bal en Blanc в Монреалі

22-ий Bal en Blanc в Монреалі –  найстаріший в Канаді фестиваль електронної музики. Один з перших фестивалів EDM в світі, який включає в себе ексклюзивні шоу від  45DEGREES, вистави  Cirque du Soleil та спеціальні проекти компанії.

П’ять вистав Cirque du Soleil під час постановки Sultan+Shepard освітлювались масивом приладів Clay Paky,  які забезпечила компанія 4U2C.

Bal en Blanc, який відбувся у великодні вихідні у Palais du congres, був проведений компанією Produkt разом з One Drop в якості офіційного партнера.

One Drop є некомерційною організацією, розташованою в Монреалі, яку створив Гай Лаліберте, засновник Cirque du Soleil, з метою забезпечити чистою водою всю світову спільноту.  45DEGREES поставили свою “One Drop Moment”, щоб показати цю співпрацю та надати розуміння того, що може відбутися, якщо вона продовжиться на  Bal en Blanc 2017.

Завдання полягало в тому, щоб створити унікальний цирковий момент під час великого шоу EDM з живим VJ та маніпуляціями відео художника”, – розповів Карл Гудро з 4U2C, який працював дизайнером з освітлення  для шоу.

“Ми розробили спеціальний дизайн, використовуючи шість приладів Clay Paky Scenius spot та вісім Mythos на стійці розміром 16×16 футів в центрі простору. А танцпол покривали 90 приладів Sharpys”.

Під час цієї події 4U2C вперше застосували нові прилади Scenius. “Саме з Scenius ми, нарешті, знайшли найкраще освітлення!” – заявляє Гудро.

“Змішування кольорів та оптика є ідеальними. Це є найкращий пристрій для  вистав, які поєднують  рок-н-рол і театр”.

Режисером “One Drop Moment” був Френк Хелпін з 45DEGREES, відеорежисером – Барі Рассел та віджеєм – Ремі Дюбуа.

Посилання на джерело: http://www.claypaky.it

[Total: 0    Average: 0/5]