Джон Куснер про освітлення на Церемонії вручення Греммі

Джон Куснер про освітлення на Церемонії вручення Греммі

“Не існує реального початку процесу проектування для Греммі” (дизайнер освітлення)

Дизайнер освітлення Джон Куснер з Full Flood, головний художник Брайана Дж. Стоунстита та дизайнер освітлення Роберта Дікінсона часто працюють разом.

“Ми супроводжуємо один одного протягом багатьох шоу з нагородження, які ми проектуємо разом,” – говорить він.

“Для Греммі продюсер приймає рішення чи буде нове обладнання, і ми відштовхуємось від цього. А потім потрібно докласти чимало зусиль в те, як буде виглядати кожен виступ”.

LOS ANGELES, CA – FEBRUARY 15: Singer The Weeknd performs onstage during The 58th GRAMMY Awards at Staples Center on February 15, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Kevork Djansezian/Getty Images for NARAS)

58-а річниця премія Греммі

Подія транслювалася в прямому ефірі із Staples Center в Лос-Анджелесі в понеділок, 15 лютого 2015 року.

Куснер  додає: «В останні роки більшість артистів приходить зі своїми креативними директорами, які мають власне уявлення про те, чого вони хочуть. Якщо продюсери  приходять до згоди, ми бачимо, як ці ідеї вписуються в декорації Греммі. Скільки є вільного місця,  які виникають обмеження за розміром для того, що може в’їжджати виїжджати або підвішуватися”.

Робота з освітлення

Дизайнери освітлення починають з основного світлового плану, який на їх думку може забезпечити різні візуальні образи за допомогою одного комплекту обладнання.

“Ми додаємо те, що вважаємо необхідним для кожного окремого виступу. Іноді перемішуємо наш пакет оснащення для підлоги, сподіваючись надати кожному необхідний гарний образ” – каже Куснер.

“Цього року ми зробили цілий ряд різних образів, від простого оформлення для Адель, коли використовували лише світильник 20kВт прилад Mole-Richardson, у порівнянні з Lady Gaga, де було все, починаючи від роботизованої клавіатури, проекції на обличчя та проекції, що імітує 3D-середовище”.

Коли живе шоу в Лос-Анджелесі підключалося до театру Richard Rogers в Нью-Йорку для відкриття номером з Гамільтона, глядачі в залі дивилися на кілька екранів. Постановник хвилювався, що аудиторія буде захоплюватися подіями на екрані в Staples Center.  Тому затемнили сцену і перейшли до перегляду нижнього відео. Акцент був зроблений на затемнені екрани в залі.

В цьому році найбільшою відмінністю було використання для нових прожекторів PRG Best Boy Ground Control Spots. 

“Вони стали гігантським успіхом”, – розповідає Куснер.   “Шість з них ми використали з приладами Best Boy. Оператори були під сценою у заштореній кімнаті, тому їх не турбувало, якщо хтось хотів подивитися на них. Оператори були в захваті. Це одна з найбільш розумних речей, яка з’явилася в галузі в цьому році”.

Для Греммі, реальною проблемою є освітлення 20 учасників в дуже короткий проміжок часу та надання кожному власної ідентичності.

Куснер віддає належне трьом програмістам шоу:

  • Патріку Бузер  (ETC Eos консоль)
  • Енді O’ Рейлі
  • Райан Танкер  (PRG V676 консоль).

“Вони повинні сидіти и постійно змінювати естетику музики протягом трьох з половиною годин. Їх робота відбувається постійно”,  – пояснює він. “Вони зайняті з першої хвилини шоу, реагуючи на обставини у прямому ефірі. Вражає те, яку кількість музики вони інтерпретують протягом шоу”.

LOS ANGELES, CA – FEBRUARY 15: Singer Lady Gaga performs a tribute to the late David Bowie onstage during The 58th GRAMMY Awards at Staples Center on February 15, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Kevork Djansezian/Getty Images for NARAS)

Тут ви можете отримати інформацію про інше обладнання, учасників та освітлювальний план розташування обладнання.

Дует  дизайнерів освітлення Дікінсон  і Куснер розробив свою стенографію протягом багатьох років спільної роботи.

Він робить загальний огляд речей в той час, як інша частина нашої команди збирає всі деталі”, – пояснює Куснер.

“Це нечистий розподіл на цьому шоу, особливо з огляду на швидкість, з якою все відбувається. Саме тому  Full Flood працює настільки добре; ми маємо досвідчену команду людей, які заповнюють всі слоти”.

Посилання на джерело: http://livedesignonline.com

LOS ANGELES, CA – FEBRUARY 15: (L-R) Musician Joe Perry, singer Alice Cooper and actor/musician Johnny Depp of Hollywood Vampires perform onstage during The 58th GRAMMY Awards at Staples Center on February 15, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Kevork Djansezian/Getty Images for NARAS)
LOS ANGELES, CA – FEBRUARY 15: Singers Sam Hunt (L) and Carrie Underwood perform onstage during The 58th GRAMMY Awards at Staples Center on February 15, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Kevork Djansezian/Getty Images for NARAS)
LOS ANGELES, CA – FEBRUARY 15: Singer Demi Lovato performs onstage during The 58th GRAMMY Awards at Staples Center on February 15, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Kevork Djansezian/Getty Images for NARAS)

[Total: 0    Average: 0/5]