Більше 230 приладів  Robe для ефектного видовища з відкриття нового стадіону у Ліоні

Більше 230 приладів Robe для ефектного видовища з відкриття нового стадіону у Ліоні

Всього 232 прилади Robe moving light були частиною захоплюючої і яскравої церемонії відкриття нового стадіону Grande Stade de Lyon  вартістю 415 млн євро у місті Ліон.

Серед основних приладів – 80 шт. BMFL Blade, 70 шт. LEDWash 1200, 84 шт. Pointe та 8 шт. LEDWash 300.

Дизайнер освітлення Тоні Анзалон  працював для ліонської компанії GL events Audiovisual, яка відповідала за координацію і постачання технічної продукції для заходів високого рівня.

Стадіон на 60 тис глядачів буде приймати футбольну команду Першої Ліги Olympique Lyonnais (OL),  а також стане місцем проведення концертів та інших спортивних подій. Втому числі майбутнього фіналу Кубка європейських чемпіонів з регбі в травні.

На урочистому відкритті було високо енергійне світло-звукове шоу за участю 1500 артистів, яке довершив чудовий виступ популярного репера із США Will.I.Am.

Керівник відділу освітлення компанії GL events Audiovisual Александр Трапон запросив Тоні створити освітлювальний план і специфікацію освітлення, тому він вирішив, що 90% освітлювального обладнання буде складатися з продукції Robe.

Зрозуміло, що BMFL Blade був обраний тому, що цей прилад створили для стадіонних шоу і освітлення на велику відстань. Отже його обрали за величезну потужність. І за його здатність за допомогою затворів кадру сфокусуватися та висвітлити конкретні дії, що відбуваються на полі.

Тоні використав BMFL минулого літа на фестивалі Patrimonio Guitar Festival на Корсиці. Після цього чудового досвіду палко бажав використати їх знову.На цей раз він обрав версію BMFL Blade зі шторками затвору, які “дозволили мені точно стежити за подіями під час шоу, які розгорталися на полі”.

  • Прилади BMFL Blade були розміщені на 10-ти  фермах у повітрі по периметру даху стадіону з чотирьох сторін та на відстані майже 70 метрів від подій, що відбувалась на полі нижче. Тому необхідність мати супер-яскравий прилад було дуже важливим.

“Рівень співвідношення вага/розмір, порівняно низьке споживання енергії і надійність – все це привело нас до вибору BMFL” – коментує Тоні.

Він додав, що було також дуже швидко і легко програмувати прилад.  Він програмував шоу протягом кілька ночей поспіль на консолі grandMA, якою він також керував протягом довгих годин шоу відкриття.

  • 70 шт. приладів LED Wash 1200 також були на фермах у повітрі і використовувались для загального освітлення поля та аудиторії широкою гамою кольорів, досягаючи чудового покриття.
  • Прилади Pointe були змонтовані на секціях ферм на колесах, які були перевезені навколо периметра поля перед початком шоу.

Їх пронизливі промені і численні ефекти додали до дійства багато цікавих кольорових шарів і динаміки.

  • Нарешті 8 світильників LEDWash 300s були на кругової сцені/ стійці DJ в центрі поля для енергійного виконання Will.i.am.

Прилади були обрані за їх невеликий розмір і портативність.

Це шоу є однією з великої кількості подій високого рівня у Франції, оснащених великою кількістю приладів Robe BMFL і Pointe, на ринку, який виріс у геометричній прогресії протягом року після того, як Robe створили свою власну дочірню компанію.

Посилання на джерело: http://livedesignonline.com

 

Відео з урочистого відкриття стадіону.

[Total: 0    Average: 0/5]