Clay Paky Scenius вирушає у дорогу зі світовим туром Брентлі Гілберта «Black Out World Tour»

Clay Paky Scenius вирушає у дорогу зі світовим туром Брентлі Гілберта «Black Out World Tour»

Над дизайном освітлення для всесвітнього туру Гілберта Брентлі «Black Out World Tour» працювали Говард Джонс і Нейт Алвес. Вони обрали ряд приладів Clay Paky – в тому числі нові автоматизовані прилади Scenius Spot  – для поточного етапу туру на аренах.

Гілберт, кантрі рок-співак та автор пісень, розпочав етап туру по США і Канаді «Black Out World Tour» виступом перед повним залом у Сагіно, штат Мічиган. Після туру протягом цієї весни Гілберт переведе дух перед запуском нового літнього туру  «Take It Outside». Це підвіс буде використаний і для літнього туру.

Говард Джонс – президент DCR (Digital Console Rental, Inc.) з міста Нешвілль, яка забезпечує звук, світло та відео для Black Out World Tour. Він також розробляв дизайн двох попередніх турів Гілберта: «Hell on Wheels» в 2011 році і «Let It Ride» в 2013-14 роках.

«Я був з Брентлі  з самого початку своєї кар’єри, він дає DCR багато свободи під час розробки його шоу. Ми забезпечуємо все – від загального дизайну шоу до створення відео контенту, навіть робимо графічний дизайн оформлення трейлерів для туру”, – розповідає Джонс.

Коли проектували ферму для всіх трьох турів, намагалися застосувати знакові для Брентлі  символи. Ферма повинна була стати частиною дизайну, а не просто місцем для кріплення приладів.

Використали його імідж поганого хлопчика й зробили підвіс у вигляді кастету для його першого турне, потім була тема повстанського прапору для «Let It Ride».

Тема цього турне – мотоцикл з кермом і фарами на авансцені та вигнута основна частина у вигляді контуру бензобаку. Прилади, які обрали, вдихнули в конструкцію життя.

Ідея полягає в тому, щоб переносити Брентлі всередину оточення і видаляти його з арени,” -говорить Алвес.

“Ми хотіли зберегти енергетику шоу, дуже рок-н-рольну, і це виглядає набагато більшим ніж дозволяє бюджет. Ми знали, яка потрібна кількість треків, бюджет з виробництва для туру був фіксований.

Таким чином, для нас було важливим використання приладів, які можуть зробити більше ніж одну роботу. Обрані нами прилади універсальні за своїм діапазоном. Нам кажуть, що схоже на те, що ми використали набагато більше приладів, ніж ми насправді мали”.

Першопроходець у використанні нових продуктів, Джонс в цьому турі намагався застосувати весь запас приладів Clay Paky Scenius, що мав DCR.

“Ми одна з перших компаній в США, яка пропонує Scenius, що дає нам перевагу”, – повідомляє він. – “Будь-хто може приєднатися пізніше, але DCR відрізняє те, що вони були у цьому першими.”

Джонс і Алвес розподілили 16 приладів Scenius на основному корпусі ферми та встановили понад 15 штук на фермі на авансцені.

“Ми використовуємо їх як основне фронтальне  світло для всіх, крім Брентлі,» – пояснює Алвес.- «Scenius має велике плоске поле і дивовижну стандартну кольорову температуру. Я дійсно вражений ним”.

Scenius Spot  – це прилад з верхньої лінійки  компанії Clay Paky. Його вдосконалений оптичний блок і нова газорозрядна лампа 1400W OSRAM забезпечують набагато більшу світловіддачу ніж 1500W лампи попереднього покоління. Широка 8 ° – 50 ° трансфокація робить його ідеальним для використання.

Посилання на джерело:  http://www.claypaky.it

[Total: 0    Average: 0/5]