Церемонія нагородження Live Design 2016.Частина 1

Церемонія нагородження Live Design 2016.Частина 1

The Live Design зібрав заслужених людей, проекти і продукти на церемонію нагородження в Charlie Palmer в понеділок, 13 червня. Це кращі досягнення в області дизайну і технологій розваг на церемонії нагородження. Авторами нагородження були Elation Professional.

Live Design нагородив  щорічні “Продукти року”, де професійні дизайнери вибирають краще з нового освітлення, проекції і звукового обладнання. Перевага в Live Design Awards визнають кращі проекти з січня по грудень 2015 року з опитуванням наших читачів в Інтернеті.

Крім того, було визнано, деяких з кращих майстрів, які працюють сьогодні, обраних командою Live Design. Індивідуальні спонсорські нагороди – ACT Lighting, ARRI Lighting, d3 технології, електронний театр управління та Meyer Sound.

88_2

Перша премія Live Design за досягнення була присуджена Абе Якову (зліва), за його легендарну кар’єру в звуковому оформленні.

” Live Design мав задоволення працювати в тісному контакті з ним протягом багатьох років для майстер-класів Broadway Sound”, говорить Девід Джонсон (праворуч), головний менеджер Live Design. “Це одна з найприємніших подій для мене, і я думаю, що для всієї нашої команди.” Його нагорода була організована Meyer Sound.

88_3

Номінація Звук у категорії аудіо система року, виграла система Leopard Meyer Sound , а один  з журі зазначає, що “його гнучкість як і працездатність з безліч додатками” підходить для будь-якого типу музичного жанру. (Зліва направо) Боб Маккарті і Джон Моніто прийняв нагороду.

88_4

Номінація Звук у категорії  продукт року з цифрової обробки сигналів, нагорода пішла до Focusrite Rednet MPR8, який працює разом з Audina і як  каже один з журі, “зробити звук шоу, схожий на альбомний.” Майкл Праґер прийняв нагороду.

_DSC3867

Номінація Звук у категорії  продукт року за бездротовою технологією премію  пішла в Lectrosonics SSM бездротовий передавач ,  на який один з журі каже: “стане пробним продуктом в нашій промисловості”. Говард Кауфман прийняв нагороду.

88_5

Ще одна нагорода за досягнення в дизайні отримав Беовульф Боріт (ліворуч) за інновації в сценографії  “on and off Broadway”. Нагороду вручив Хел Прінс (праворуч).

88_6

Номінація Exellence у категорії місце проведення: (Клуб або Зал) премія пішла в нічний клуб “Omni ” в місті Тайпей, представлений  LOOP Production. Місцем проведення відоме своїми всеохоплюючими LED панелі, а також світлодіодними смужками, вигравірувані на кожній стороні головної кімнати довжиною 54 метри.  Девід Ся і Сяо Чен Куо прийняв нагороду.

88_7

Лаура Франк (зліва) отримав нагороду за її технічну досконалість в технології засобів масової інформації для телебачення, спеціальних заходів, театр, концерти, кіно і корпоративних заходів. Її нагорода була організована d3 технологій і вручив її Сорен Заходу (праворуч), генеральний директор Atomic Design.

88_8

У категорії  проекційних продуктів року, Live Design визнав Barco EN57 ультра короткофокусної об’єктив для проектора.

Один з журі каже: “Користь від об’єктива, який збирається змінити параметри для дизайнерів, які працюють в складних театральних умовах та  для тих місць, де проекційної відстані не існує.” Ендрю Беаудет від Barco прийняв нагороду від Еллен Ламперт-Греаукс.

88_9

Нагорода за кращий проектор отримав Christie Boxer 4K30. Один з  журі називає це “гра між яскравістю  і резолюцією,” і його розміри  та вага дають можливість поставити  проектори в місцях, де ви  не могли б встановити їх раніше. Він ще досить легкий і його можуть піднімати лише дві особи. Марк Ouwerkerk від Christie прийняв нагороду .

88_10

У програмному забезпеченні,  медіасервер d3 Technologies версія R12, забрав додому нагороду, за дві нові функції: Dynamic Blend and BlackTrax Integration, дозволяючи проектувати відеоконтент на рухомі поверхні від декількох проекторів.

Нові можливості управління контентом покращує робочий процес, в якому один з журі називає “круто, так як це дозволяє творцям контенту замінити невеликі ділянки файлів, замість того, щоб знову зробити їх повністю.” Аш Неру від d3 Technologies прийняв нагороду .

88_11

Revolution Display M8 компанії VER виграв в категорії LED обробки, спеціально для реального часу розподілу відео 4K LED , пропонуючи інтуїтивно зрозуміле управління для налаштування . Каже один з наших журі, це “істинно потужним інструментом, який може позбавити годин з виробничого процесу і зробити кожен піксель блискучим.” Джеремі Hochman з компанії VER прийняв нагороду .

88_12

У категорії корпоративних заходів нагороду отримала команда Port Lighting Systems за дизайн “Гала-події з 50-річчя нагоди  Education First”. Вражаюча подія занурює гостей у 360-градусний проекційний екран довжиною 512 футів і шириною 31 фут,  це в той час як Бостон  терпів дві хуртовини, що призвели до рекордного снігопаду. Кайл Стетсонський і Стів Беарсе прийняли нагороди.

88_13

Премія  в категорії архітектурного освітлення  пішли в Джек Чоу, будівля в китайському кварталі в Ванкувері, який був представлений Всесвітньо знаменитою будівельною корпорацією. Вузька в світі комерційне будівля була реконструйована зі світлом і медіа дизайнером Род Чоу, який працював з системою управління дизайнерською фірмою Eos Lightmedia і проектувальною фірмою Євгена Менделя. Анімовані презентації тепер працюють щогодини, день і ніч синхронізовано з музику. Джек Чоу (зліва) і Род Чоу (праворуч) прийняли нагороду.

_DSC3935

За досягнення в галузі театрального дизайну освітлення нагороду отримала Наташа Кац (зліва). Презентував нагороду Наташі через відео-конференцію з Лондона  Томас Шумахер, президент і продюсер  Disney Theatrical Group. Роботи варіюються від Beauty And The BeastThe Lion KingHigh School MusicalMary Poppins, The Little Mermaid, The Jungle Book до Peter And The Starcatcher, Newsies, Aladdin, and Shakespeare In Love. Її нагорода була організована компанією ETC.

[Total: 0    Average: 0/5]