Анонс турніру LVSdesign 2017 (Junior)

Анонс турніру LVSdesign 2017 (Junior)

Запрошуємо взяти участь у цьогорічному турнірі за титул найкращого у створенні шоу зі світла та відео. Це буде третій турнір LVSdesign для лайт-дизайнерів та віжуал-артистів, що ми проводимо щороку. І традиційно крім запрошення ми анонсуємо деякі зміни, спрямовані на вдосконалення формату турніру та на підняття його привабливості в очах конкурсантів.

Проаналізувавши закордонний та власний досвід організації змагань серед лайт-дизайнерів, було вирішено розділити турнір за фаховим рівнем учасників на Junior та Pro – перший задля розкриття талантів початківців, а другий як змагання професіоналів відповідно. Це дасть змогу вирівняти очікування всіх учасників стосовно їх участі та дозволить залучити більше талановитої молоді. Відповідно у цьому році ми анонсуємо турнір LVSdesign 2017 Junior для лайт-дизайнерів та віжуал-артистів, що мають найбазовіші знання та навички зі створення світлового шоу. Турнір для учасників рівня Pro у 2017 році наразі проводити не плануємо.

Інше нововведення: цього року умови щодо підготовки конкурсних робіт учасників стали більш зручними для учасників, які матимуть більше часу для роботи та репетицій перед виступом. З одного боку, це дасть можливість ретельніше підготувати виступ конкурсанту, а, з іншого, дозволить вдосконалити деякі навички задля створення більш якісного світлового шоу.

Отож запрошуємо до участі всіх бажаючих. Реєстрація відкрита з 11 жовтня і триватиме до 17 листопада включно. Далі серед учасників будуть відібрані кращі конкурсанти, що матимуть змогу взяти участь у фінальному змаганні.

Додаткова інформація про терміни, правила та умови турніру   –   LVSdesign 2017 Junior.

[Total: 0    Average: 0/5]