Зимова країна чудес

Зимова країна чудес

The Morton Arboretum  – це великий дендрарій, що знаходиться в Лайлі, пригороді Чикаго. Заснований 1922 році, він займає площу 1700 акрів!

Джон Фітерстоун -директор LightSwitch, працював  над освітленням  The Morton Arboretum протягом шести років.

Цього року вони вирішили втілити унікальну ідею. Яка повністю відрізняється від попереднього досвіду освітлення чиказьких свят.

Рухомі вогні освітлювали майданчики та пішохідну стежку

llumination показав перші бета-тестування нового Elation Professional Proteus – презентований в жовтні на LDI, з класом захисту IP66.

Прилади Proteus світили з полірованих PCP трубок через абстрактний бамбуковий ліс.

Ми перевірили, що він неймовірно міцний і стійкий проти атмосферних впливів (Фітерстоун)

У 2016 була IV освітлювальна інсталяція:

  • 11 різних локацій, пов’язані підсвіченими пішохідними стежками
  • Проект мав дві цілі:  побачити дерева в іншому світлі та зробити їх справжніми зірками шоу
  • Освітлення було кольорами inclusionary, що виходить за рамки традиційних кольорів (червоного і зеленого/синього і білого)

Технологічна казка в кольорах

Парк був відкритий з 18 листопада 2016 року до 2 січня 2017 року. Весь час освітлювальне обладнання піддавалося суворим погодних умовам зими Іллінойсу.

Lightswitch створили гігантську кольорову  карту, щоб направляти за маршрутом пішохідними стежками.

Наша ідея – гість, проходячи крізь простір, повинен бачити гаму кольорів. Від теплих до холодних тонів, з м’якими змінами кольорів в динаміці.

Використано майже 750 приладів

Вся інсталяція охоплює 40 з 1700 акрів The Morton Arboretum’s.

  • 400 Elation Professional Level Q7 IP RGBW  – світлодіодні прилади по всьому парку, захищені від атмосферних впливів.
  • Philips Color Kinetics Flex LMX – забезпечили краще реагування на майданчику під назвою «Tinsel Harmony». Тут гості співають серед дерев, на що реагує світло.
  • Ряд приладів від компанії Claypaky, в тому числі SharpyMythosA.leda B-Eye K20 – захищені відповідно до погодних умов захисними куполами.
  • Колекція приладів від Chauvet Professional в тому числі COLORado 1 SolosCOLORado 2-Quad Zoom IPs та  COLORado 2-Quad Zoom VW висвітлювали ключові області
  • В освітленні використовувались Elation Professional SixPAR 200 IPs, Martin By Harman MAC Auras MAC Viper Profiles, Iluminarc Colorist Pod 1Qa та SGM G-Spot Profiles. 
  • Керування забезпечується двома бездротовими мережами від світлових консолей  MA Lighting grandMA2, з функцією відтворення на  MA Lighting onPC.
  • MA 3D робить превізуалізацію для двох функціональних областях: «Фантазія Лісу» та «Симфонічний Ліс».

5 цікавих фактів про технологію локацій

1. Звук і світло шоу синхронізовані за таймкодом з саундтреком, представленим Чиказький симфонічним оркестром.

2. Для відображення проекції на Treemagination, художник Остін Шеплі працював з живими можливостями виходу в Adobe After Effects для створення контенту. Ідея відтворювалась на QuickTime Apple Mac Mini. Проектори були Barco HDF-W30, які працювали від двох d3 медіа-серверів і трьох системах MADRIX.

3. Гості могли слідувати за картою локацій. Рівень активності зростав в міру їх просування.

4. Для клумби тюльпанів “Descanso Gardens” Lightswitch створили абстрактні прилади, що нагадують тюльпани. Кожна квітка керувалася за допомогою E.L.M. Enttec LED Mapper з можливостями піксельного відображення.

5. В локації  «Rainbow Sycamores» розташували скульптури за участю підсвічених колон. Дотик чи обійми призводили до анімації дерев, зв’язаних з колоною. Палітра змінювалась від холодного до теплого, в залежності від ступеня дотику.

Ідея, народжена роками

У мене було бачення для відображення проекції на деревах  і я експериментував  протягом кількох років (Фітерстоун)

Незважаючи на суворі зимові умови, The Morton Arboretum стало улюбленим місцем перебування для багатьох Чиказьких відвідувачів.

Інтерактивність приносить тепло і життя досвіду

[Total: 0    Average: 0/5]