Юридичні аспекти

Призери турніру LVSdesign 2015, які отримали I, II та III місця, за правилами турніру не приймають участі в турнірі LVSdesign 2016. Їх запрошуємо на турнір та на майстер класи, як почесних гостей. Учасники в дати підготовки і фіналу турніру повинні знаходитись в місці проведення турніру. Вік учасників турніру від 18-40 років. Беручи участь у турнірі, учасники погоджуються з офіційними правилами та рішеннями журі і партнерів і відмовляються від їх оскарження. За організаторами зберігається право вносити зміни або доповнення до даних правил та/або змінювати дати проведення турніру.

Переможці визначаються рішенням журі. Інші особи не можуть впливати на рішення суддівської колегії щодо переможців. Учасники дозволяють організаторам використовувати фото-, відео- та аудіо-матеріали турніру будь-яким не забороненим законом способом і без обмеження термінів на безкоштовній основі. Зокрема (але не обмежуючись), включати матеріали турніру у фото- та відео- архіви, анонси, рекламні ролики тощо, а також, розміщувати на сайті організатора.

Крім опублікування на сайті lvsdesign.com.ua , учасники будуть сповіщені за допомогою контактної інформації , зазначеної при реєстрації. Неявка учасника в місце проведення турніру в зазначені терміни розцінюється організатором як відмова від участі у турнірі.

Учасники турніру дають згоду на отримання та зберігання своїх персональних даних, необхідних для участі у турніру. Вся контактна інформація, яку Ви нам надаєте, розкривається тільки з Вашого відома і згоди. Також, між організаторами турніру і учасниками підписується контракт після проходження тестування.

Чекаємо на вашу участь у турнірі.

[Total: 0    Average: 0/5]