Ukranian Fashion Week 2018

Ukranian Fashion Week 2018

Ukrainian Fashion Week завершився у столичному Мистецькому арсеналі. Свої колекції на найгучнішій події вітчизняної моди презентували 72 українські дизайнери. Технічне забезпечення заходів тижня моди виконала компанія Zinteco.

Хедлайнерами Ukrainian Fashion Week стали бренди, які успішно представляють Україну на світовій модній арені: POUSTOVIT, LAKE STUDIO, IENKI IENKI, RUSLAN BAGINSKIY, KSENIA SCHNAIDER та інші.

Одну з найбільш колоритних колекцій презентував бренд Jardin Exotique. Лінія одягу має назву “KUPALA”. Основа колекції – сукні-сорочки і селянські блузи. Моделі дефілювали з атрибутами селянського побуту. Показ супроводжував живий виступ етно-гурту Даха-Браха. Мізансцену на пустирі біля Мистецького Арсеналу для дефіле почали збирати за три дні до показу.

По-справжньому “зіркову” колекцію презентував український дизайнер Андре Тан. Лінія одягу вирізняється яскравими деталями і блиском. А дефілювати дизайнер доручив представницям українського шоу-бізу Олі Поляковій і Лесі Никитюк.

Упродовж тижня моди в Мистецькому арсеналі діяло декілька арт-майданчиків. Серед них – зона усвідомленого вживання. Відвідувачів вчили продовжувати життя старим речам і піклуватися про екологію. До слова, одна з колекцій включала сумки з поліетиленових пакетів, прикраси з мікросхем та сукні із ношених джинсів.

Ukrainian Fashion Week вперше об’єднали моду і тему гендерної рівності. Українські дизайнери і активісти за підтримки міжнародної ініціативи «He for She» представили спільну колекцію. Представники української fashion-індустрії також приєдналися до діалогу про права людини. Мовляв, кожен з нас може і має право мати такий вигляд, як хоче.

Ukrainian Fashion Week цього разу був 47-ий за ліком. Вперше український тиждень моди провели 21 рік тому.

[Total: 1    Average: 4/5]