Цифрові  радіосистеми на врученні GRAMMY

Цифрові радіосистеми на врученні GRAMMY

У США відбулася 60-а щорічна церемонія вручення нагород «Греммі», пряму трансляцію якої вів канал CBS. Найяскравіші представники музичної індустрії за традицією виконали музичні номери, в тому числі попурі, а також виказали повагу легендам музичної культури своїми виступами. Артисти постали не тільки перед публікою на Медісон-сквер-гарден в Нью-Йорку, а й перед світовою аудиторією, яка стежила за трансляцією події. Доступні у провідній мікрофони Shure, а також системи персонального моніторингу зіграли ключову роль в забезпеченні бездоганного звуку протягом трьох годин головного музичного вечора в світі.

Щоб виконати такі масштабні технічні вимоги, була зібрана ціла команда досвідчених професіоналів на чолі з звукорежисером і визнаним фахівцем Майклом Ебботтом. Бездротове та аудіо обладнання було надано компанією Firehouse Productions, а запис за все шоу для мікшування у форматі 5.1 було організовано Music Mix Mobile. Як і завжди, команда Греммі рекомендувала музикантам використовувати вокальні мікрофони, яким вони самі віддають перевагу.

Для забезпечення роботи достатньої кількості каналів на двох сценах одночасно РЧ-координатор Вінні Сініскал використовував Shure Axient Digital як бездротові мікрофони для виконавців. Спектральна ефективність даної системи дозволяє задіяти більше каналів в заданому діапазоні, ніж будь-яка інша аналогова система. Ще однією вимогою було використання високонадійної системи персонального моніторингу. За вже сформованою традицією на всіх основних церемоніях вручення нагород для цієї цілі було обрано систему Shure PSM 1000 – 24 канали забезпечили бездоганне звучання виконавцям на обох сценах.

Головний переможець вечора Бруно Марс використовував ручний передавач Axient Digital під час свого виступу. Система також була задіяна в кількох головних подіях вечора: Гері Кларк Молодший використовував капсуль Beta® 58A в своєму виступі в данину пам’яті Чака Беррі, а капсулі SM58® були задіяні Мареном Морісом, дуетом Brothers Osborne і Еріком Чьорчем в композиції Tears in Heaven.

«Це було перше шоу, в якому ми задіяли виключно цифрові радіосистеми, але ж для цієї події необхідна велика кількість каналів. Мені подобається, як працює Axient Digital; радіочастотний тракт надійний », – повідомив Сініскал. «Особливо я в захваті від технології акумуляторів. Тривала робота акумуляторів і можливість відстежувати їх статус заряду дали нам упевненість на протязі всього шоу ».
Одним з найяскравіших подій вечора стало палкий виступ співачки Кеші з синглом Praying, присвячене проблемі сексуального насильства в суспільстві і в музичній індустрії. Співачка використовувала свій звичний бездротової мікрофон Shure UHF-R®, в той час як бек-вокалістки Ендрю Дей, Сінді лупер, Джулія Майклз і Камілла Кабелло скористалися системами Axient Digital з класичними капсюлями SM58®.
Також, Axient Digital використовували такі виконавці як Боно, група Little Big Town, співак Чайлдіш Гамбіно, репер Logic, реггі-виконавець Shaggy, DJ Khalked, зірки Бродвею Петті Люпон і Бен Платт, актор і співак Дейв Шапелл, соул-виконавиця Алессия Кара і співачка SZA.

За мікшування на церемонії вручення «Греммі» відповідала команда досвідчених інженерів на чолі з Томом Холмсом, а також за участю Еріка Шилінга і Джона Харріса. Музичний мікс в Медісон-сквер-гарден створювався Роном Ревессом, а Мікаель Стюарт працював у своїй звичній ролі в якості звукорежисера програми. На кожній сцені була своя мониторна консоль; за ними працювали Томом Пеза і Саймон Уелш, який був радий бачити на шоу PSM 1000.
«РЧ-каскади PSM 1000 – найкращі в галузі; ти завжди знаєш, що з ними у тебе не буде ніяких проблем », – зазначає Уелч, -« Режим Cue Mode неоціненний для таких шоу, як це ».
Переважання бездротових систем Shure простягалося навіть за межами Медісон-сквер-гарден. Всі інтерв’ю на червоній доріжці були взяті за допомогою систем UHF-R з капсюлями KSM9, а група U2 вибрала систему Axient для свого виступу у Статуї Свободи.
«Ми знали, що «Греммі» стане справжнім випробуванням, особливо в питаннях координації частот в одному з найбільших міст світу», – каже менеджер зі зв’язків з артистами Shure Корі Лоренц, – «Бездротові системи Shure, особливо Axient Digital, зіграли набагато більшу роль в шоу цього року, і ми були в захваті від того, що змогли використати таку велику кількість каналів і провести такий великий захід без проблем ».

http://www.shure.com

[Total: 0    Average: 0/5]