II. ТЕСТУВАННЯ ТА ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ

Lighting Designer:

25- 26 вересня. Час 09:00 – 20:00.

м. Київ, “Мистецький Арсенал” вул. Лаврська, 10-12.

Усі відібрані претенденти отримають запрошення на тестування. Кандидати одноосібно можуть поєднувати в собі художника світла  і програміста світлових пультів або брати участь групами (lighting designer та програміст світлових пультів), об`єднуючись в одну командну одиницю LIGHTING DESIGNER. Під час тестування кандидатам буде запропоноване тестове завдання, яке потребуватиме знання обладнання (світлові прилади різного типу: статичні та динамічні) та навички з програмування світлових пультів (на вибір Chamsys MQ100 та ROAD HOG4 ). 

Загальним критерієм для відбору Lighting Designer є рівень володіння технікою керування світлом, “розумними” приладами (intelligent lighting) та іншим обладнанням.

VJ:

25- 26 вересня. Час 09:00 – 20:00.

м. Київ, “Мистецький Арсенал” вул. Лаврська, 10-12.

Відібрані претенденти VJ отримають запрошення  на тестування зі своїм обладнанням (ноутбук) та відео бібліотекою, узгодивши власний райдер з організатором. VJ показують організаторам  свій власний  LIVE VJ set на своєму обладнанні, який приймав участь у відборі.

Всі відібрані VJ отримають поглиблені технічні консультації для повного розуміння умов участі у турнірі. 

 

Наприкінці:

  • Учасники, які не визначилися з партнером по команді, організатор формує в команди (художник по світлу + віджей) методом жеребкування.
  • Команда вибирає музичну композицію (надається організатором), під яку буде створювати своє шоу. Надається час на підготовку (4 години).
[Total: 0    Average: 0/5]