Стробоскопи SL NITRO 510C LED від Showline розсікли шоу «Bring Me The Horizon»

Стробоскопи SL NITRO 510C LED від Showline розсікли шоу «Bring Me The Horizon»

Електронна металкор п’ятірка «Bring Me The Horizon» нещодавно завершила турне по США та Європі. На підтримку свого останнього альбому “Це дух” (“That’s The Spirit” ).

Тур з динамічним і приголомшливим дизайном світла, для якого Бен Інскіп (Ben Inskip) використав прилади Showline SL NITRO 510C LED strobe  від Philips Entertainment.

Інскіп (Inskip), який працює дизайнером освітлення для «Sheffield-born band» протягом останніх п’яти років, застосував стробоскопи, щоб подолати яскравість головних відео елементів шоу.

SL NITRO 510C в роботі

З точки зору вихідної потужності SL NITRO 510C є чудовим,” – каже Інскіп.

“Він досить яскравий для того, щоб мати вплив на важкі частини декорацій під час відео. Крім того, чудове змішування кольорів цих стробоскопів означає, що вони добре співпрацюють з контентом відео стіни, створюючи загальний вигляд, а не борються за те, щоб їх було видно”.

Інскіп (Inskip) розташував 12 приладів в глибині сцени між відео смугами, які створили задню стіну. Для двох великих британських концертів в лондонському Alexandra Palace та у Cardiff’s Motorpoint Arena, 12 приладів SL NITRO 510 C були розташовані вертикально на основних колонах. Для того, щоб працювати одночасно з відео екраном 56 футів х 20 футів (17 х 6 метрів).

Саме для цих найбільших шоу, Інскіп додатково встановив ще 18 приладів від постачальника освітлення для турне Siyan, розташувавши їх рівномірно у прольотах підвісу для того, щоб створити сітку 6×3.

“Вибір та розміщення приладів було дійсно важливим для створення  враження, при цьому не втрачаючи універсальності “– пояснює Інскіп.

“Прилад SL NITRO 510 C забезпечив хороший стробуючий ефект і сильний розмитий задній план будь-якого кольору. Навіть в режимах низьких частот ви отримуєте багато варіацій, а за допомогою різних макросів можна надати для кожної пісні у програмі інший стробуючий або силуетний ефект. Невеликий розмір цих приладів дозволив мені сховати їх, створюючи на сцені багато різних й дійсно цікавих речей”.

Прилад SL NITRO 510C оснащений пресетами кольорових гелевих фільтрів для швидкого підбору кольорів, щільно упаковану матрицю з 264 потужними зафіксованими білими LED та 264 RGB LED, які забезпечують максимальну вихідну потужність.

“На мій погляд, блочне розташування LED означає, що прилад SL NITRO 510 C є насправді яскравим, якщо дивитись прямо на нього в обох режимах – стробування і розмитого кольору,” – продовжує Інскіп.

“Також мені дуже подобається шість унікальних незалежних зон контролю приладу. Це дає вам додаткові можливості для створення тонких й вражаючих ефектів”.

Посилання на джерело: http://www.vari-lite.com

[Total: 0    Average: 0/5]