Розкрито дизайн сцени Євробачення 2016

Розкрито дизайн сцени Євробачення 2016

В Стокгольмі сцена буде безмежною завдяки світловим ефектам.

Стокгольм, Швеція.  Кожного року дизайн сцени – один із найбільш очікуваних елементів Європейського пісенного конкурсу разом з художніми рішеннями та, звісно, піснями.  Шведська телевізійна компанія SVT оприлюднила сценічний дизайн 2016 року, який можна назвати потужним та сміливим. Сцена була розроблена Фрідою Арвідссон та Віктором Браттстромом, які також відповідали за сцену на конкурсі 2013 року у Мальмо.

Основи дизайну

Дизайнери сцени використали світло, як потужний елемент створення глибини.

«Ми хочемо зробити дещо таке, що змусить людей дивуватися – хіба це взагалі можливо?», каже Віктор Браттстром.  Проект також передбачає іноваційну LED-стіну, що дозволяє музикантам рухатися всередині неї.

«Зазвичай LED-стіна – це плаский задній фон у самому кінці сцени. Ми зламали стіну і зробили так, щоб люди могли всередині неї рухатись».

Розповідаючи про дизайн сцени 2016 порівняно зі сценою 2013 року у Мальме, Фріда Арвідссон каже:

«Тоді ми були налаштовані на м’які експресивні рішення без пікселів та проекцій. Цього року ми намагаємося гратися з простором і створювати оптичні ілюзії».

Продюсер, Свен Стоянович був дуже вражений проектом дизайну.

«Це справді сцена, що виглядає надзвичайно і втілює те, що ми досі не бачили. В певному відношенні сцена надає нам майже безмежні можливості, але водночас змушує нас думати по-новому. З креативної точки зору – це надихає і створює виклик”.

Посилання на джерело: http://www.eurovision.tv

 

Відео рендера сцени

[Total: 0    Average: 0/5]