Прилад SOLAWASH PRO 2000 LED обраний для опери «Богема»

Прилад SOLAWASH PRO 2000 LED обраний для опери «Богема»

Новітні прилади High End Systems були обрані дизайнером світла Вінсентом Лонгуемаре. В якості невід’ємної частини для постановки опери Богема.

На даний час в Театрі Аліг’єрі міста Равенна готується постановка опери Богема за сценографією пані Христини Мадзавільяні Муті. Музична постановка знаходиться в руках пана Миколи Пашковського.

Графік постановки буде дуже насиченим до 2018. Він включає в себе виступ в місті Новара в лютому і у місті П’яченца в жовтні 2016 року.

Pino Loconsole  ексклюзивний постачальник обладнання, дуже зворушений, коли з захопленням розповідає про нову серію High End Systems Sola:

“Після довгого порівняння всіх приладів spot, доступних на ринку, я запропонував використати 12 приладів SolaSpot Pro 1500. Оскільки ми мали фантастичний досвід з SolaSpot Pro 1500, тому обрали їх для роботи в Театрі Аліг’єрі. Прилад має таке потужне, яскраве, біле і красиве плоске поле. Дуже дивно, що все це тепер може бути зроблено за допомогою LED технології.

Кадрування і оптика SolaWash Pro 2000 є виключними. Крім того, у SolaWash рух приладу, кадрування, все … є дуже тихим.”

  • Крива затемнення LED дуже повільна, без обривів. Тому затемнення набагато краще, ніж у проекторів на основі газорозрядних ламп, можна порівняти з галогеновим.
  • Оскільки SolaWash є LED приладом, його яскравість не падає. Це означає, що після 200 годин не потрібно міняти лампи або калібрувати у перерві між виставами. Це створює певну різницю у цілому робочому навантаженні і виробничих витратах».

Всі, від режисерів до технічного персоналу, вважають SolaWash Pro 2000 фантастичним.

Посилання на джерело: https://www.highend.com

[Total: 0    Average: 0/5]