Philips Vari-Lite займає центральне місце у новому сучасному конгрес-центрі  Jordanki

Philips Vari-Lite займає центральне місце у новому сучасному конгрес-центрі Jordanki

Майже 150 приладів Philips Vari-Lite, в тому числі VL4000 Spot, що нещодавно поповнив лінійку продуктів, були встановлені у новому сучасному багатофункціональному Центрі Культури та Конгресів Jordanki (або СКК Jordanki) в Торуні.

Будівля площею 22,000 м2 за проектом всесвітньо відомого іспанського архітектора Фернандо Meніса , є кульмінацією напруженого дворічного будівельного проекту, який був завершений в грудні 2015 року.

Вона розташована в центрі старого міста і може похвалитися унікальними художніми та передовими технічними рішеннями.

Компанія PS TEATR – дистриб’ютор Philips Entertainment у Польщі, яка була найнята Вроцлавською будівельною компанією INTERSYSTEM.

Вона встановила:

  • 144 пристрої Philips Vari-Lite в концертному залі на 880 місць
  • та у камерному залі на 300 місць.

PS TEATR також змонтували

  • освітлення від Philips Entertainment
  • в тому числі 32 пристрої Philips Selecon PL3,
  • 8 приладів 8 PLcyc2
  • 3 стробоскопи Showline SL NITRO 510 .

Навіть на самих ранніх стадіях проекту продукти компанії Philips Entertainment були вказані консультантами та технічними керівниками центру через їх інноваційність і надійність високого міжнародного класу” – розповідає Павел Зіомескі, керівник проекту від PS TEATR.

“Більш того, оскільки СКК Jordanki є місцем проведення різноманітних програм і заходів за участю багатьох легендарних музикантів та художників, тому потрібні прилади, які будь-який дизайнер освітлення був би радий мати в своєму розпорядженні. Philips Vari-Lite відповідає цим вимогам ідеально.”

Модульна конструкція будівлі та мобільні стелі можуть бути перетворені так, щоб забезпечити ідеальне місце для цілого ряду заходів, від великих торгових виставок до театральних шоу.

“Прилади розташовані на сцені та над глядацьким залом таким чином, щоб створити віртуальну реальність”, – продовжує Зіомескі.

«Проте їх універсальність дозволяє перевісити їх будь куди, де вони необхідні, щоб досягти вирішення специфічних задач для різних подій у СКК Jordanki.”

Культурний конгрес-центр Jordanki відкрився 12 грудня 2015 р. і пропонує насичений календар заходів, в тому числі театральні вистави та танцювальні шоу.

Посилання на джерело: http://www.vari-lite.com

[Total: 0    Average: 0/5]