Переможці премії Excellence In Live Design 2016

Переможці премії Excellence In Live Design 2016

Live Design оголошує переможців  дев`ятої щорічної премії Excellence in Live Design, обраних нашими читачами онлайн.

Вітаємо всіх переможців, і дуже вдячні тим, хто брав участь у голосуванні. Відвідайте галерею  і натисніть на посилання нижче, щоб дізнатися про кожного переможця та почитати описи проектів кожного з них.

Архітектурно-розважальне освітлення: The Jack Chow Building

Концерт: J. Cole’s Forest Hills Drive Tour

Корпоративні заходи: Education First 50th Anniversary Gala

Трансляція у прямому ефірі: Super Bowl XLIX Halftime Show 

Місце проведення (клуб або зал): Omni Nightclub In Taipei

Місце проведення (театр або програма): Dai Show Theatre

Театральна вистава: The Gift Of Christmas 2015

Live Design вручили нагороди у Нью-Йорку 13 червня. Під час прийому з коктейлем і церемонії у Upper Story by Charlie Palmer.

Будинок Джека Чоу

Представлений Корпорацією  найбільш відомих будинків у світі Будинок Джека Чоу переміг в категорії Архітектурно-розважальне освітлення. Драматичні презентації за мотивами чотирьох складових елементів з історії людства, цивілізації і поняття – любов, магія, історія і модернізація  китайського кварталу в Ванкувері. Будинок Джека Чоу щогодини демонструє шоу, синхронізоване з музикою. Так його фасад оживає вдень і вночі. 

Концертний тур Forest Hills Drive Tour Дж. Коула

J-Cole-LMG-Web-Version resize

Заявлений компанією LMG TouringJ.Cole’s Forest Hills Drive Tour став найкращим у категорії Концерти.

Платиновий співак Дж. Коул/ J. Cole завершив свій тур Forest Hills Drive Tour повним розпродажем ключових концертів по всій країні, як у Madison Square Garden, так й у престижному Staples Center. Компанія LMG Touring забезпечила відео, аудіо, і освітлення на підтримку його дії “Голлівуд”, яка буде завершувати масивну подію з трьох актів.

Гала-подія з нагоди 50-річчя Education First

Ef Pic 1 - 72dpi resize 

Port Lighting Systems  занурює гостей у 360-градусний проекційний екран довжиною 512 футів і шириною 31 фут для 50th Anniversary of Education Firs.  Він вже переміг у категорії корпоративних заходів.

Шоу у перерві між таймами Super Bowl XLIX
SBXLIX-255_0 brad duns

A.C.T Lighting представила Super Bowl XLIX Halftime Showяке перемогло у категорії Трансляція у прямому ефірі.

Блискучі 12 хвилин шоу Кеті Перрі між таймами Super Bowl XLIX на стадіоні Університету Фенікса в місті Глендейл, штат Арізона. Це була 17 велика гра дизайнера освітлення Боба Барнхарта. В п’ятий раз ця робота зробила його кращим дизайнером освітлення.

Барнхарт розгорнув 140 світильників Clay Paky Sharpy, 120 штук Mythos і 94 B-EYE K20, всі надані компанією PRG.

Нічний клуб Omni в Тайбеї

omni_ummet oz

 Висунутий компанією  the LOOP Production,  нічний клуб OMNI в Тайбеї виграв у категорії  Місце проведення (клуб або зал).

Клуб OMNI був відкритий в травні 2015 року і отримав безліч нагород і призів менш ніж за рік. В тому числі престижний iF Design Award 2016 у категорії готель/Спа/ресторан/ бар, що зробило його першим нічним клубом в Азії, якій отримав таку честь.

Крім премії ıf Design, OMNI також отримав нагороди German Design Award, I-Ding International Design Award, JingTang Prize, CIDA Award та the China Good Design Award.

 Театр Dai Show

Stufish_Dai-Show-Theatre-2369-Raphael Olivier_72dpi

 В рамках великого культурного розвитку в провінції Сишуанбаньна (Китай), Stufish запросила компанія Dalian Wanda Group зробити дизайн-проект театру. Внаслідок цього Stufish стала першою в історії компанією постачання для театру всіх архітектурних та шоу елементів.

Розробка всього проекту в цілому дозволила Stufish створити цілісний архітектурний стиль. Конструкція будівлі на 1 183 місця створена під натхненням геометрії пальмової гілки, яка була знайдена у місцевій Дaй – культурі і  природі регіону.

Це знайшло відображення, зокрема, у характерному пологому гострому даху. “Коріння дракону” начебто виростають зі сцени, створюючи враження, що природа долає архітектуру. Театр the Dai Show Theatre став кращим у категорії Місце проведення (театр або програма).

The Gift Of Christmas 2015

mg2672

Представлений UVLDThe Gift Of Christmas 2015 став переможцем в категорії Театральна постановка. Баптистська церква Prestonwood в Плано, штат Техас, має довгу історію створення найбільш творчих і передових різдвяних вистав в країні.

Вирішивши переосмислити виробничий і творчий напрямок шоу в цьому році, Prestonwood звернулися до компанії UVLD для нового дизайну освітлення, а також для забезпечення технічної постановки шоу.

Посилання на джерело: http://livedesignonline.com

[Total: 0    Average: 0/5]