Новорічна сцена на Софіївській площі

Новорічна сцена на Софіївській площі

Велика команда Zinteco розпочала створення новорічної сцени, 11.12.15 в цей день було закріплено перший світловий прилад. Ідея освітлення – великий театр в самому центрі Києва!

Цінність конструкції це умови для артиста

Вони мали не лише дах над головою та теплі гримерні, а і теплу сцену. Завдяки комфортній температурі музиканти оркестру мали змогу почувати себе як в повноцінному театрі. Ми розділили сцену на дві частини ( для оркестру та вокалістів).

Світло поділялося на 3 групи: Фронтове, Контрове та Динамічне.

Але це не все, оркестр має читати ноти, тому було створено прострільне/бічне світло. Коли працювали вокалісти бокові прилади використовувались як ефект.

Подією 19.12.2015 стало офіційне відкриття головної ялинки. Головним технічним завданням команди стало світлове доповнення до ялинки. Для масштабності дійства було розставлено світло навколо ялинки.

Головна красуня мала на собі гірлянду, але вона підкреслила  тільки висоту. Прилади навколо неї мали додати ялинці об’єму та візуально оживити її. Проблемою при монтуванні приладів біля ялинки стали сходи та декор в якому наше світло мало бути частиною конструкції…

Тому частину світла було вмонтовано під сходи. А частину розставлено на сходи. Вже під час роботи головної красуні кожен хто завітав на площу міста мав можливість побачити та оцінити красу.

Головне це емоції глядача! Вони дійсно справжні!

[Total: 0    Average: 0/5]