Ніл Торджуссен про розвиток безпілотників у індустрії розваг.

Ніл Торджуссен про розвиток безпілотників у індустрії розваг.

Підприємець та стартапер Ніл Торджуссен є піонером у різних аспектах індустрії розваг, як співзасновник декількох успішних компаній – від найсучасніших світлових консолей з Flying Pig Systems та інноваційними світлодіодними продуктами з Element Labs. Він знову повертається на посаду генерального директора Verge Aero, де він покладає свій Stanford MBA на використання в новаторській області, в тому числі, безпілотників у розважальних програмах. Livedesign задали декілька питань Торджуссену щодо його нового захоплення.

1.  Що ви робили останнім часом, і що повернуло вас до промисловості?

За останні кілька років я допомагав різним стартапам в інших галузях. Я думав, що я із задоволенням відійшов від світу розваг, але я відчуваю те саме, що й Майкл Корлеоне з фільму  Хрещений батько: “Тільки коли я думав, що я вийшов, вони знову затягують мене!”
Якийсь час я був схвильований щодо можливостей розгортання безпілотних літаків у розважальних програмах, але мені не вдалося підібрати потрібну команду для партнерства. Я почав шукати наполегливіше і, врешті-решт, з’єднався з молодою групою інженерів з аерокосмічної промисловості. Вони попросили мене приєднатися до них на посаду виконавчого директора, і ось я тут!

2.  Яку роль, на вашу думку, повинні відігравати безпілотники у в розважальній індустрії?

Розвиток безпілотників у індустрії розваг, почався так само як у автоматичного освітлення. Існує величезний потенціал, і деякі прекрасні дрони були роззроблені піонерами, такими як Intel, Verity та ще кілька. До цих пір безпілотники в основному використовувалися як художні елементи, але я очікую, що їхні ролі з часом розвиватимуться.

3. Які проблеми наразі виникли з використанням дронів на фестивалях або на концертних турах? ЧИ є взагалі проблеми?

Окрім суттєвої технічної проблеми, пов’язаної з взльотом безпілотників та виконанням їх *художньої програми*, існує ще й великий рівень небезпечності та регуляторний аспект. Системи безпеки повинні бути розроблені відповідно до стандартів, близьких до тих, що використовуються в авіації, ніж до тих, котрі задіяні в розважальній індустрії. Потрібні урядові дозволи, незалежно від місця проведення. На сьогоднішній день безпілотники з’являються лише на обмеженій кількості високопрофесійних подій, таких як Super Bowl або на концерті групи Metallica, але я впевнений, що з часом вони стануть більш поширеними, оскільки системи стають більш надійними та простішими у використанні.

4. Чи є якісь інші техно-напрями в котрих ви вбачаєте потенціал?

Я бачу величезний потенціал всієї робототехніки в розвагах, а не лише дронів. Моя мета – отримати технологію, переконатись в її безпечності, та передати до рук блискучих дизайнерів. Як тільки вони почнуть досліджувати можливості, ми побачимо, що станеться ; і повірте – нам не стане дихання.

 

 

[Total: 0    Average: 0/5]