Наші фіналісти: хто вони?

Наші фіналісти: хто вони?

Правила нашого Турніру не дозволяють викладати інформацію про наших учасників під час змагання. Це зроблено для досягнення якомога більшої неупередженості членів журі, які переглядаючи роботу, не повинні знати нічого про її творця – ні вік, ні стать, ні звідки родом людина.

І ми з нетерпінням чекали можливості розповісти вам про них – наших фіналістів. Нагадаємо, що щоб ними стати, молоді люди мали спершу надіслати заявку та виконати тестове завдання в студії LVSdesign. Обладнання та модель світлового пульта, вони могли обирати із переліку наявних у студії. Переглянувши тестові завдання, журі відбирало учасників, які переходити до наступного етапу – підготовки до фіналу. Далі відібрані претенденти отримали запрошення до LVSdesign Studio на узгоджений час для ознайомлення з сценічним підвісом та обладнанням, на якому мали змагатися у фіналі. Варто зазначити, що підвіс для всіх творців був однаковим.

Отримавши через процедуру жеребкування музичну композицію, наші зростаючі таланти також отримували студійний час на написання роботи, яку вони демонстрували під час фінального шоу.

Тож, знайомтеся – наші фіналісти розповідають, що для них світло, професія light-дизайнера та наш Турнір.

Ренат Ніязов, Київ. «Світло – це завжди емоція. Хороша емоція, погана емоція – як музика. Світло для мене – це музика. Так само як і темнота. Темнота – це відсутність світла. Тиша –це відсутність музики. Коли ти працюєш зі світлом, Ти також музикант».

Світлана Змєєва, Київ. «Я вважаю, що музикою є все, що нас оточує. Наші голоси, наше дихання, це все музика, це пульсуюче життя. Це все звук. І тут же є світло. Ти сідаєш в вагон метро і він їде в тунель. І змінюється світло. В тебе в голові починається якась вистава…»

Дмитро Годиненко, Київ. «Це безмежний простір. Це складно навіть уявити – це мільярди зірок, мільярди кольорів. Це Космос. Воно якось народжується саме по собі, у мене немає певної матриці».

Сергій Кравченко, Черкаси. «Я малюю. Я малюю у світлі… Я почув мелодію, мені одразу спала на думку тема протистояння. В фіналі не зрозуміло, яка стихія перемогла. Я прагну розвиватися і Турнір це для мене виклик».

Олександр Шестопалов, Чернігів. «Світлом можна малювати себе для оточуюючих».

Андрій Севастьянов, Київ. «Зараз для мене світло – це все. Це моя робота і життя. Світло – це те, що в мені. Все, що я чує і відчуваю, я виражаю за допомогою світла на сцені».

Ярослав Карахім, Черкаси. «Я досить довго вслухався в цю композицію, вона мені космічною здається. Я розкрився на цьому Турнірі, до цього все було досить скромно. Перемогти кожен хоче, але, я в першу чергу, хочу набратися досвіду». Набрався і переміг!

З чим ми Ярослава та інших переможців і вітаємо. А всім учасникам дякуємо за участь. Сподіваємося, ми зробили це змагання максимально цікавим для вас. Слідкуйте за анонсами наступних турнірів.

[Total: 0    Average: 0/5]