Друга річниця «Небесної сотні»

Друга річниця «Небесної сотні»

19 грудня в різних місцях  Києва, де загинули герої Небесної Сотні у найгарячіші дні протистоянь, засяяли світлові промені. Дійство тривало під музику Валентина Сильвестрова на слова Тараса Шевченка «Прощай, світе» у виконанні Національної академічної капели «Думка». Присутнім були продемонстровані документальні кадри з подій, які  проектувалися на будівлю Будинку профспілок. Автор та режисер відеоряду – Сергій Проскурня.

Для світлової інсталяції були застосовані світлові  прилади Сlay Paky Sharpy, Vari Lite VL3000Wash ; Vari Lite VL3515 Spot ;
ARRI 2КВт ; ARRI 5КВт. Прилади були встановлені на місцях, де загинули герої, а саме: на Алеї Небесної Сотні, на вулиці Хрещатик, на вулиці Грушевського, на перетині вулиці  Інститутській та Кріпосного провулку, на вулиці Великій Житомирський, на території лікарні БСП м. Києва (вулиця Братиславська), на території шпиталю ГУ МВС України (вулиця Платона Майбороди), на території Міської клінічної лікарні (вулиця професора Підвисоцького), на території Центрального шпиталю МВС України. Загальна кількість – 117 приладів. Більша частина приладів керувалася з світлових консолів  ChamSYS MagicQ 100 Pro по системі ART-NET.

Звукове обладнання
Головні портали PA :

32 x NEXO GeoT 4805
Front Fill:   2 x NEXO PS15

Акустична система на мосту Алеї Небесної Сотні:

4 кластери по 2 x  NEXO S12
Монітори на мосту: 2 x  EAW MW12
Mixer: Yamaha QL-5

Акустична система

3 x  Crest Audio LQ12P
1 x Yamaha QL-1

Фото галерея

[Total: 0    Average: 0/5]